Miau miau, mano uodegėlė

MIAU MIAU, MANO UODEGĖLĖ // Šiuo metu laida atostogauja // tragedija@startfm.lt

Laida apie muziką katinukų mylėtojoms ir mylėtojams.

Miau miau, mano uodegėlė Miau miau, mano uodegėlė

***

LAIDŲ ARCHYVAS

2018.05.31 Dar lyg ir ne vasara, bet saulė šutina neblogai, ką? Ta proga, kad jau karšta kaip tikrą vasarą, paskutinę pavasario dieną laidoje Miau miau, mano uodegėlė skambės vasariška muzika. Uodegėlės leis muziką, kurią klausydavo savo gyvenime vasaromis. Bus daug muzikos ir keistų pasakojimų.

***

2018.05.17 Ketvirtadienį 20 val. eteryje skambės specialus laidos Miau miau, mano uodegėlė reportažas apie grupę Get Your Gun. Grupės istorija, albumų apžvalgos, koncertai Lietuvoje. Ir dar: Šustauskas, Navakas, poezijos slemas, krepšinis, grupė SH, zoologijos sodas ir lemiamas klausimas – kodėl troleibusai Kaune žali?

***

2018.05.10 Šį ketvirtadienį laidoje Miau miau, mano uodegėlė svečiuosis Postcosmos komanda, organizuojanti koncertus neįprastose vietoje bei jau trečius metus rengianti mažą festivalį šalia Molėtų. Pakalbėsim apie jų veiklą, artėjantį festivalį Postcosmos VIII, visatos kūnus ir atsakysim į taip dažnai visiems rūpimą klausimą – kaip neužmigti post-roko koncerte?

***

2018.05.03 Šį ketvirtadienio vakarą laidoje svečiuosis CHARIVARI lyderis Gintautas. Kalbėsim apie koncertų organizavimą, d.i.y. CD leidybą, artėjantį GRAILS koncertą Vilniuje ir, žinoma, post-roką.

Taip pat papasakosim festivalio DEVILSTONE 2018 naujienas ir paklausysim papiktinto post-punk grojančių THE WRAITH kūrybos.

***

2018.04.26 Šį ketvirtadienį laidoje Miau miau, mano uodegėlė svečiuosis Suru.lt kompanija. Vaikinai papasakos apie savo veiklą, koncertų organizavimą, vinilinių plokštelių leidybą ir pakvies į būsimus koncertus – Suru Rec. showcase: Vilkduja / Sraigės Efektas / Without Lettersir Suru.lt live: Tropic of Cancer.

Miau miau, mano uodegėlė – nauja laida apie muziką, koncertus, festivalius ir kitas įdomybes, skirta katinukų mylėtojams ir mylėtojoms.

Kiekvieną ketvirtadienį 20 val. per Start FM – www.startfm.lt internetu arba 94,2 MHz Vilniuje.

***

2018.04.19 Šį ketvirtadienį laidoje Miau miau, mano uodegėlė svečiuosis Noiz Inferno kompanija. Trijulė papasakos apie koncertų organizavimą, keistus grupių norus ir paaiškins, kodėl grindcore is love.

Miau miau, mano uodegėlė – laida apie muziką, skirta katinukų mylėtojams ir mylėtojoms.


***

2018.04.12 Pirmoji laida apie muziką, skirta katinukų mylėtojoms ir mylėtojams. Apie ką: protingi rokeriai ICEAGE, vietiniai herojai SRAIGĖS EFEKTAS, femme fatale CHRYSTA BELL, ELNIO RAGO MIŠKAS debiutas ir hardkorą į šalį atidėjęs NATHAN GRAY.