PLAY

PLAY

Mano festivalis 2016

Mano festivalis

MANO FESTIVALIS // Ketvirtadienį nuo 19 iki 20 val. // manofestivalis@startfm.lt

Laida apie festivalius. Pokalbiai su festivalių organizatoriais, lankytojais, dalyviais, atlikėjais.

Audronaša Mano festivalis

***

LAIDŲ ARCHYVAS 2016 m.

2016.09.15 Šio ketvirtadienio vakarą 20 valandą girdėsite paskutinę šio sezono laidą “Mano festivalis”. Manofestivalis.lt komanda aptars katik praskriejusį sezoną ir būsimą naują. Taip pat Facebook paskyroje galite užduoti vedėjams įvairiausius klausimus į kuriuos atsakys laidos metu.

***

2016.09.01 Laidoje svečiavosi Domantas Kancleris. Kalbėjomės apie dronus ir filmavimą su jais festivalio metu.

***

2016.08.25 Šįkart laidoje “Mano festivalis” svečiuosis Dj Mamania. Pasakos apie festivalius kur lankėsi, grojo ir pabuvojo.

***

2016.08.18 Šįsyk laidoje “Mano festivalis” svečiuosis vieni iš “LOFTAS FEST” organizatorių. Apie tai kas laukia šiais metais penktajame Vilniaus Naujamiesčio rajone vykstančiame vieninteliame urbanistiniame muzikos ir menų festivalyje šį ketvirtadienį 20 valandą START FM eteryje.

***

2016.08.11 Šį ketvirtedienį laidoje “Mano festivalis” svečiuosis Žilvinas Degutis. Scenoje jis žinomas kaip ST. Su juo manofestivalis.lt komanda kalbėsis apie šią vasarą praūžusius elektroninės muzikos festivalius, kuriuose lankėsi, bei grojo Žilvinas.

***

2016.08.04 Šį vakarą manofestivalis.lt komanda grįžta į eterį. Nors ir Yaga Gathering praūžė praėjusį savaitgalį, tačiau svečiuose kalbins organizatorių Anton Shoom ir Chillout scenos koordinatorių Tadą Ingilevičių.
Apie Yaga Gathering laidoje “Mano festivalis” 20 valandą. Laidos vedėjai Gedvilė ir Evaldas.

***

2016.07.21 Šį ketvirtadienį 20 valandą laidoje “Mano festivalis” pokalbis apie renginių fotografiją su Gediminu Bartuška. Taip pat manofestivalis.lt komanda apžvelgs ir pasidalins įspūdžiais iš vykusių Positivus ir Devilstone festivalių, kuriuose lankėsi Vilius ir Gedvilė.

***

2016.07.14 Šį vakarą laidoje “Mano festivalis” pokalbis su Mykolu ir Algiridu, AREA festivalio organizatoriais. Apie šį industrinės muzikos įvykį šį vakarą 20 valandą.

***

2016.07.07 Manofestivalis.lt komanda kupini įspūdžių iš jau šiais metais praūžusių festivalių tiek užsienyje, tiek Lietuvoje. Šį kartą laidoje svečiuosis Kristupas ir Vilius, kurie parsivežė daug istorijų iš vykusių Primavera ir Open’er festivalių.

***

2016.06.23 Šįsyk laidoje “Mano festivalis” svečiuosis SWAMPFEST organizatorius Kęstas. Kas tai per alternatyvusis festivalis jau šį ketvirtadienį mūsų eteryje 20.00 valandą.

***

2016.06.16 Svečiuose – festivalio Tundra organizatoriai.

***

2016.06.09 Šį vakarą, laidoje MANO FESTIVALIS svečiuosis Vaidas Voronavičius, festivalio “Velnio Akmuo” organizatorius. Apie tai koks velniškas festivalis laukia šiais metais išgirsite eteryje 20.00 valandą.

***

2016.06.02 “Nerk į muziką” tai naujas festivalis-konkursas, kuris vyks liepos pradžioje Zarasuose. MANO FESTIVALIS komanda ir šio renginio organizatoriai plačiau panagrinės šį įvykį.

***

2016.05.28 Šį ketvirtadienį MANO FESTIVALIS radijo laida iš dviejų dalių. Šį savaitgalį vyksiantis POSTCOSMOS V (Molėtų raj.) ir artėjančių užsienio festivalių apžvalga. Renginio organizatoriai Vidas ir Gedvilė trumpai papasakos kodėl verta vieną naktį praleisti tarp žvaigždzių, o apie vertus dėmesio artėjančius užsienio festivalius papasakos laidos vedėjai Vilius ir Evaldas.

***

2016.05.20 “Mano festivalis” radijo laidoje svečiavosi Rasa Morkūnaitė ir Mantas Rasimavičius. Smagiai papasakojo apie jų organizuojamus Bliuzo naktų, Roko naktų ir Galapagų festivalius.

***

2016.05.12 Šį ketvirtadienį MANO FESTIVALIS radijo laidoje svečiuosis Konradas Kazlauskas ir Aurimas Dubinskas iš REVOLUTION festivalio. Apžvelgsim viską iš arčiau!

***

2016.05.05 Šį ketvirtadienį radijo laidoje “Mano Festivalis” svečiuose Dovilė Valiuškytė ir Kristupas Naraškevičius. Jie atsineš daug įvairiausių pasakojimų ir prisiminimų iš Sūpynių festivalio.

***

2016.04.28 MANO FESTIVALIS apie Burning Man festivalį Nevadoje. Apie šį išskirtinį įvykį kalbėjome su Daugvinu Liberiu.

***

2016.04.21 Sveiki, sveiki! Šią savaitę laidoje „MANO FESTIVALIS“ kalbinsime sociologijos studentą, žurnalistą, reiverį Simoną. Su Simonu kalbėsime apie psychedelic trance muziką bei jos kultūrą, aptarsime jo įspūdžius viename didžiausių pasaulyje psy kultūros festivalių „Ozora“, apžvelgsime ateinančius ir praėjusius psy festivalius bei trumpai supažindinsime visus su šia kosmine muzika.

***

2016.04.13 Šį ketvirtadienį laidoje “MANO FESTIVALIS” kalbėsimes su festivalių veteranu Ryčių Čekausku. Stengsimes nieko neužmiršdami paminėti viską ką reikia pasiimti keliaujant į festivalį ir ką geriau užmiršti, kaip pasiruošti fiziškai ir morališkai ir kaip padėti šiam sezonui pasiruošti kitiems.

***

2016.04.07 Šįvakar laidoje “MANO FESTIVALIS” prie mikrofono susitiksime su festivalių entuziastu Evaldu Banevičiumi ir nuosekliai apžvelgsime besipildantį artėjančio festivalių sezono kalendorių.

***

2016.03.31 Kovo 31 d. manofestivalis.lt komandos kuriamoje laidoje “MANO FESTIVALIS” kalbėsime savanorystės festivaliuose tema. Su svečiu, buvusiu ilgamečiu savanoriu ir savanorių koordinatoriumi Margiriu Meilučiu apžvelgsime šviesiausias ir tamsiausias šios veiklos puses.

***

2016.03.24 Kovo 24 d. 20.00 pirmą kartą “Start FM” radijo bangomis bus transliuojama laida “MANO FESTIVALIS”, kurią pirstato jau keletą metų veikiantis portalas (kalendorius) www.manofestivalis.lt. Laidoje susipažinsite su jos autoriais, išgirsite jų muzikinius įspūdžius ir būsimo sezono ekspektacijas.