Mano festivalis

2017.03.23 Manofestivalis.lt komanda kartu po festivalių ir renginių užkulisius pasivaikščioti pakvietė Valdą Lopetą. Valdas yra internetinio žurnalo „Ghost Note“ autorius ir įkūrėjas. Įdomus pokalbis apie įvairiausius festivalių ir muzikos dalykus šį ketvirtadienį „Start FM“ radijo eteryje nuo 19 val.

***

2017.03.16 Šįkart ManoFestivalis.lt komanda žvelgs į kasmetinį Coachella slėnio muzikos ir menų festivalį, vyksiantį Kalifornijoje, Indio mieste. 1999-aisiais debiutavęs renginys – vienas populiariausių JAV muzikos festivalių.

Laidoje svečiuosis, įspūdžiais ir mintimis dalinsis fotografas Rytis Šeškaitis ir „Ducktail Raincoats“ dizainerė bei viena iš šio prekinio ženklo įkūrėjų Vigita Garbuzaitė. Jiems abiems teko lankytis „Coachella“ festivalyje, o Vigita ten vyks ir šiemet.

***

2017.03.09 Laida šįsyk buvo išskirtinai dviejų valandų. Du skirtingi įvykiai, dvi įdomios temos.
Pirmoje pusėje svečiavosi Gytis Dubauskas, kuris plačiau papasakojo apie “SIRIUS X”.

Antroje pusėje svečiavosi Karolis Vyšniauskas, kuris plačiau papasakojo apie artėjantį “Kino pavasarį”.

***

2017.03.02 Su pirmomis pavasario dienomis „Mano Festivalis“ radijo laida grįžta į eterį ir skelbia antrą savo sezoną.

ManoFestivalis.lt portalo pagrindu sukurta radijo laida startavo pernai pavasarį ir iki pat rudens pakalbino nemažai festivalių, jų organizatorių, atlikėjų ir kitų personų. Šis sezonas laukia dar įdomesnis ir platesnis. Prie laidos pavadinimo prisideda „Backstage radio“ prierašas skelbdamas, kad bus dar daugiau užkulisių. Šį sezoną eteryje bus apžvelgiami ne tik festivaliai, bet ir įvairiausios renginių serijos, komanda kalbins dar daugiau įvairių atlikėjų ir muzikos srities veikėjų.

Pirmoji laida bus sezono intro. Studijoje svečiuosis ManoFestivalis.lt komanda, kuri plačiau papasakos apie atsinaujinusią portalo veiklą, šio sezono planus, tikslus ir lūkesčius bei pasidalins nostalgiškais 2016-ųjų flashback’ais. 

***

2016.09.15 Šio ketvirtadienio vakarą 20 valandą girdėsite paskutinę šio sezono laidą “Mano festivalis”. Manofestivalis.lt komanda aptars katik praskriejusį sezoną ir būsimą naują. Taip pat Facebook paskyroje galite užduoti vedėjams įvairiausius klausimus į kuriuos atsakys laidos metu.

***

2016.09.01 Laidoje svečiavosi Domantas Kancleris. Kalbėjomės apie dronus ir filmavimą su jais festivalio metu.

***

2016.08.25 Šįkart laidoje “Mano festivalis” svečiuosis Dj Mamania. Pasakos apie festivalius kur lankėsi, grojo ir pabuvojo.

***

2016.08.18 Šįsyk laidoje “Mano festivalis” svečiuosis vieni iš “LOFTAS FEST” organizatorių. Apie tai kas laukia šiais metais penktajame Vilniaus Naujamiesčio rajone vykstančiame vieninteliame urbanistiniame muzikos ir menų festivalyje šį ketvirtadienį 20 valandą START FM eteryje.

***

2016.08.11 Šį ketvirtedienį laidoje “Mano festivalis” svečiuosis Žilvinas Degutis. Scenoje jis žinomas kaip ST.  Su juo manofestivalis.lt komanda kalbėsis apie šią vasarą praūžusius elektroninės muzikos festivalius, kuriuose lankėsi, bei grojo Žilvinas.

***

2016.08.04 Šį vakarą manofestivalis.lt komanda grįžta į eterį. Nors ir Yaga Gathering praūžė praėjusį savaitgalį, tačiau svečiuose kalbins organizatorių Anton Shoom ir Chillout scenos koordinatorių Tadą Ingilevičių.
Apie Yaga Gathering laidoje “Mano festivalis” 20 valandą. Laidos vedėjai Gedvilė ir Evaldas.

***

2016.07.21 Šį ketvirtadienį 20 valandą laidoje “Mano festivalis” pokalbis apie renginių fotografiją su Gediminu Bartuška. Taip pat manofestivalis.lt komanda apžvelgs ir pasidalins įspūdžiais iš vykusių Positivus ir Devilstone festivalių, kuriuose lankėsi Vilius ir Gedvilė.

***

2016.07.14 Šį vakarą laidoje “Mano festivalis” pokalbis su Mykolu ir Algiridu, AREA festivalio organizatoriais. Apie šį industrinės muzikos įvykį šį vakarą 20 valandą.

***

2016.07.07 Manofestivalis.lt komanda kupini įspūdžių iš jau šiais metais praūžusių festivalių tiek užsienyje, tiek Lietuvoje. Šį kartą laidoje svečiuosis Kristupas ir Vilius, kurie parsivežė daug istorijų iš vykusių Primavera ir Open’er festivalių.

***

2016.06.23 Šįsyk laidoje “Mano festivalis” svečiuosis SWAMPFEST organizatorius Kęstas. Kas tai per alternatyvusis festivalis jau šį ketvirtadienį mūsų eteryje 20.00 valandą.

***

2016.06.16 Svečiuose – festivalio Tundra organizatoriai.

***

2016.06.09 Šį vakarą, laidoje MANO FESTIVALIS  svečiuosis Vaidas Voronavičius, festivalio “Velnio Akmuo” organizatorius. Apie tai koks velniškas festivalis laukia šiais metais išgirsite eteryje 20.00 valandą.

***

2016.06.02 “Nerk į muziką” tai naujas festivalis-konkursas, kuris vyks liepos pradžioje Zarasuose. MANO FESTIVALIS komanda ir šio renginio organizatoriai plačiau panagrinės šį įvykį.

***

2016.05.28 Šį ketvirtadienį MANO FESTIVALIS radijo laida iš dviejų dalių. Šį savaitgalį vyksiantis POSTCOSMOS V (Molėtų raj.) ir artėjančių užsienio festivalių apžvalga. Renginio organizatoriai Vidas ir Gedvilė trumpai papasakos kodėl verta vieną naktį praleisti tarp žvaigždzių, o apie vertus dėmesio artėjančius užsienio festivalius papasakos laidos vedėjai Vilius ir Evaldas.

***

2016.05.20 “Mano festivalis” radijo laidoje svečiavosi Rasa Morkūnaitė ir Mantas Rasimavičius. Smagiai papasakojo apie jų organizuojamus Bliuzo naktų, Roko naktų ir Galapagų festivalius.

***

2016.05.12 Šį ketvirtadienį MANO FESTIVALIS radijo laidoje svečiuosis Konradas Kazlauskas ir Aurimas Dubinskas iš REVOLUTION festivalio. Apžvelgsim viską iš arčiau!

***

2016.05.05 Šį ketvirtadienį radijo laidoje “Mano Festivalis” svečiuose Dovilė Valiuškytė ir Kristupas Naraškevičius. Jie atsineš daug įvairiausių pasakojimų ir prisiminimų iš Sūpynių festivalio.

***

2016.04.28 MANO FESTIVALIS apie Burning Man festivalį Nevadoje. Apie šį išskirtinį įvykį kalbėjome su Daugvinu Liberiu.

***

2016.04.21 Sveiki, sveiki! Šią savaitę laidoje „MANO FESTIVALIS“ kalbinsime sociologijos studentą, žurnalistą, reiverį Simoną. Su Simonu kalbėsime apie psychedelic trance muziką bei jos kultūrą, aptarsime jo įspūdžius viename didžiausių pasaulyje psy kultūros festivalių „Ozora“, apžvelgsime ateinančius ir praėjusius psy festivalius bei trumpai supažindinsime visus su šia kosmine muzika.

***

2016.04.13 Šį ketvirtadienį laidoje “MANO FESTIVALIS” kalbėsimes su festivalių veteranu Ryčių Čekausku. Stengsimes nieko neužmiršdami paminėti viską ką reikia pasiimti keliaujant į festivalį ir ką geriau užmiršti, kaip pasiruošti fiziškai ir morališkai ir kaip padėti šiam sezonui pasiruošti kitiems.

***

2016.04.07 Šįvakar laidoje “MANO FESTIVALIS” prie mikrofono susitiksime su festivalių entuziastu Evaldu Banevičiumi ir nuosekliai apžvelgsime besipildantį artėjančio festivalių sezono kalendorių.

***

2016.03.31 Kovo 31 d. manofestivalis.lt komandos kuriamoje laidoje “MANO FESTIVALIS” kalbėsime savanorystės festivaliuose tema. Su svečiu, buvusiu ilgamečiu savanoriu ir savanorių koordinatoriumi Margiriu Meilučiu apžvelgsime šviesiausias ir tamsiausias šios veiklos puses.

***

2016.03.24 Kovo 24 d. 20.00 pirmą kartą “Start FM” radijo bangomis bus transliuojama laida “MANO FESTIVALIS”, kurią pirstato jau keletą metų veikiantis portalas (kalendorius) www.manofestivalis.lt. Laidoje susipažinsite su jos autoriais, išgirsite jų muzikinius įspūdžius ir būsimo sezono ekspektacijas.

***