PLAY

PLAY

Liūdesys 2016

Liūdesys

LIŪDESYS // trečiadieniais nuo 21 iki 23 val.

Paul Newermind ir jo muzikinės pasakos prieš miegą.

Liūdesys Liūdesys

***

LAIDŲ ARCHYVAS 2016 m.

2016.12.28 Rytoj nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje paskutinė 2016-ųjų metų laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Su liūdesiu palydėsim senuosius metus, ir taip pat liūdnai pasitiksim naujus. Visi juk kažkur giliai supranta, kad nieko gero ir kitais metais nebus. :(

***

2016.12.21 Trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laidoje “Liūdesys” lankysis kultūros baro “Kablys” muzikos programų planuotojas, leiblo “Eternia” savininkas, legendinis ir vienintelis nuo bass iki postpunk scenoje grojantis selectorius, bei pats geidžiamiausias Lietuvos radijų svečias – Gytis aka INTAKX. START FM klausytojomas INTAKX specialiai parinks į liūdesio temą taikančių vinilų kokteilį. To negalima praleisti. Garbės žodis.

***

2016.12.14 Rytoj nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Liūdna ir graži muzika prieš miegą. O dar sekantį trečiadienį studijoje ir vėl turėsime svečią. Valio!

***

2016.12.07 Trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys”. Su žadėtu svečiu truputį force major’as gavosi ir kaip gaila bebūtų liūdnos kolekcijos iš jo šį kartą nesulauksim, bet nėra to blogo, kad neišeitų į gerą- prieš miegą liūdnos ir tamsios muzikos gyvai parinks laidos šeimininkas Paul Newermind. Būkit kartu.

***

2016.11.30 Nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Liūdna ir graži muzika prieš miegą. O kitą trečiadienį studijoje ir vėl svečias. Oi laukiam laukiam, mes svetelių laukiam!

***

2016.11.23 Trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys”. Šį kartą laidoje svečiuosis ir studijoje liūdnų plokštelių iš savo kolekcijos gyvai pagros, tamsesnės muzikos mėgėjams puikiai pažįstamas muzikos žurnalistas, melomanas ir dj’us – Paulius Ilius. “Liūdesys” kiekvieną trečiadienio vakarą. Liūdna ir graži muzika prieš miegą.

***

2016.11.16 Trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Graži muzika prieš miegą. O dar sekantį trečiadienį pagaliau studijoje turėsime svečią, kuris pasidalins savo asmenine liūdesio patirtimi. Stay tuned!

***

2016.11.09 Trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Liūdesys – nuotaika (emocija), pasireiškianti nepasisekimo, nepalankios padėties, praradimo jausmu. Liūdintys žmonės dažnai būna nekalbūs, neenergingi, linkę laikytis nuošalėje. Liūdesys laikomas laimės priešingybe, ir panašus arba tapatinamas su sielvartu, melancholija, širdgėla. Filosofas Benedict de Spinoza liūdesį yra apibūdinęs kaip „asmens persikėlimą iš didelės tobulybės į mažesnę“.

***

2016.10.26 Kaip jau tapo įprasta, trečiadienio vakarą klausydami “Liūdesio” per Start FM dideliame skausme liūdi žmona ir vaikai. Muzikiniu kokteiliu studijoje rūpinasi Paul Newermind. Kviečiame įsijungti!

***

2016.10.19 Rytoj nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laidoje “Liūdesys” Jus liūdins Paul Newermind. Jei dar nežinojote, trečiadienio vakarus skiriame liūdnai ir kitokiai už sielos griebiančiai muzikai.

***

2016.10.12 Sveiki! Nors pirmadienis, bet jau liūdna, todėl norisi priminti, kad artėjančio trečiadienio vakarą nuo 21 iki 23 valandos Jus muzikiniais kūriniais Start FM eteryje dar labiau liūdins Paul Newermind.

***

2016.10.05 Neprabėgo nei du metai, o į START FM eterį ima ir sugrįžta Paul Newermind. Nuo rytojaus (10.05) “Liūdesio” mixai transformuojasi į radijo laidą, kuri lankys Jus kiekvieną trečiadienio vakarą 21-23 val. per START FM. Laidos prioritetas- liūdna muzika, kviestiniai svečiai ir ašarų upeliai.