Liūdesys

2018.03.07 Vienišas vilkas Newer mind rytoj ir vėl „Liūdesio” studijoje gros Jums liūdną muziką. Kviečiame prisijungti ir paliūdėti kartu.

***

2018.02.28 Po vasario mėnesio netikėto svečių pliūpsnio „Liūdesio” studijoje, rytoj trumpam į ašarų pakalnę sugrįš nepelnytai pamirštas  laidos šeimininkas Newer mind. Per šalčius prisikaupė daug liūdesio, tai reikia išsilieti.

***

2018.02.21 „Liūdesyje” vasario mėnesį ir toliau sninga svečiais. Rytoj START FM studijoje apsilankys ir liūdesio pabarstys, klubinėtojų garbinamos vakarėlių serijos „Smala” vienas organizatorių ir grojikų, taip pat didžėjų komandų „12 inčų po žeme”, bei „Siaubas” narys – Simas Slabačiauskas. Taip ir gyvenam.

LIŪDESYS // trečiadieniais nuo 21 iki 23 val.  Paul Newermind ir jo svečių muzikinės pasakos prieš miegą.

foto: Morkfoto

***

2018.02.14 Meilės dieną liūdesiu į START FM radijo klausytojų širdis pasibels Lietuvos eksperimentinio garso ir meno scenos ambasadorius, o taip pat nepamirštamų perfomansų atlikėjas ir nepailstantis renginių organizatorius – Armantas Gečiauskas – Arma. Oooooo taip!

***

2018.02.07 Šį trečiadienį nuo 21 valandos į START FM studiją paliūdint radijo klasytojus užsuks Lietuvos dj scenos veteranas ir ilgametis muzikinio susivienijimo minimal.lt narys- Milvydas Kezys aka Samuel Tange.  Sakė, vinilams vežti samdosi autopriekabą, tad belieka pasirūpinti nosinaitėmis liūdesio ašaroms nusausint ir viskas bus gerai. Iki ryt!

***

2018.01.31 Kartais taip nutinka, kad vidury savaitės ateina šventė. Nesvarbu, kad ji liūdna, bet vis tiek šventė. Rytoj ir vėl studijoje turėsim svečią! Nuo 21 valandos START FM radijo eteryje liūdesį po kaulelį narstys ir liūdnos muzikos pamiksuos Lietuvos undergroundo scenos Tėvas, kultūros žurnalo ir internetinio portalo “Ore” idėjos autorius ir pirmasis redaktorius, legendinio fanzino “KoksNorsKelias” leidėjas, o taip pat viešųjų ryšių specialists ir profesionalus gidas – Jonas Oškinis-Gonzikas.  Kviečiame prie ekranų!

***

2018.01.17 Šį trečiadienį nuo 21 valandos  per START FM išpuola liūdesio šeimininko diena, kas reiškia, kad prie dj pulto, liūdną muziką visaip dėlios  Newer mind.

***

2018.01.10 Šį trečiadienį nuo 21 valandos START FM studijoje, pirmą kartą šiais metais svečio rubrikoje, vinilinio liūdesio paserviruos dj pulto veteranas ir audio masteringo profesionalas- Pranas Gudaitais aka Pranza.  Kviečiame įsijungti!

***

2018.01.03 Su Naujais Metais! Valioooo! Šį trečiadienį nuo 21 valandos  per START FM tiesioginiame eteryje pirmoji 2018-ųjų laida “Liūdesys”.  Prie dj pulto, liūdesio kryptimi vairuos tamsos valdovas-  Newer mind.

***

2017.12.27 Silkė pataluose jau užmigo, giminės nuo šventinio stalo išsivažinėjo po namus. Į gyvenimą vėl atsėlina realybė. Kad ji būtų dar kartesnė radijo laida “Liūdesys”, šį trečiadienį nuo 21h., pagaminti liūdesio desertą pakvietė grindcoro grupės “Faršas” vokalistą, taip pat daugybės kitų  undergroundo muzikinių projektų iniciatorių bei aktyvistą – Karolį Popietės Vyruką aka Kirą.  Nusimato trijų dalių liūdesio muzikos spektaklis be pertraukos. Kviečiame klausyti!

***

2017.12.20 Šį trečiadienį nuo 21 valandos  per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su jos šeimininku Paul Newermind.

***

2017.12.13 Artėja šventės. Visi jau laukia Kalėdų senelio ir jo dovanų. Tuo tarpu laida „Liūdesys” Jums, mieli radijo klausytojai, išskirtinę muzikos dovaną padovanos jau rytoj, nes trečiadienį START FM studijoje svečiuosis ir liūdesio pamiksuos pati tikriausia Lietuvos muzikos scenos žvaigždė, garsiausios lietuviško hiphopo grupės G&G Sindikatas narys – Kastytis Sarnickas- Kastetas.

***

2017.12.06 Šį trečiadienį nuo 21 valandos  per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su jos šeimininku Paul Newermind.

***

2017.11.29 Šį trečiadienį nuo 21 valandos START FM studijoje apsilankys legendinis Kauno dj’us ir melomanas, iki dabar aktyviai grojantis, visų gerbiamas ir mylimas- Erichas Juozaitis! Planuose pokalbis apie nueitą kelią ir daug depresovo trip-hopo!

***

2017.11.15 Po nedidelės pertraukos, šį trečiadienį nuo 21 valandos START FM studijoje svečiuosis visai nesenai atsidariusios, bet jau melomanų pamėgtos vinilų parduotuvės DISCOTAG savininkas ir selektorius Arnas Gataveckas. Padiskutuosim ar tik tikri dj’ai groja iš vinilų, o kiti yra netikri, bei paklausysim kokio vinilinio liūdesio turi Arnas.

***

2017.10.25 Rytoj, trečiadienį, nuo 21 valandos START FM studijoje liūdna muzika dalinsis undergroundinės muzikos klubo 48 Cechas bei vasaros lauko rezidencijos Pietų Parkas vadas Misha Berloga. Su legendiniu Vilniaus miesto gyventoju pakalbėsime apie gyvenimą ir pažiūrėsime kokias liūdnas dainas jis trauks iš savo dovanų krepšio.


***

2017.10.18 Šį trečiadienį nuo 21 valandos  per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su jos šeimininku Paul Newermind.

***

2017.10.11 Kaip ir žadėjome „Liūdesio” sezono atidaryme, į svečius stengsimės kviestis ne tik didžėjus, bet ir normalesnes vienaip ar kitaip su muzika susijusias asmenybes. Rytoj bus kaip tik tas vakaras, nuo 21 valandos START FM studijoje turėsim nusipelniusį liaudies žurnalistą, muzikos ir kultūros apžvalgininką, reiverį, ištikimą futbolo ir krepšinio faną – Julių Baliutavičių. Ką Julius nuveikė Tėvynės labui, ką dabar veikia ir ką nuveiks aiškinsimės laidoje. Ir be abejo, iš savo muzikos kolekcijos jis Jums, mieli radijo klausytojai, pagros savo liūdesį.

***

2017.10.04 Šį trečiadienį nuo 21 valandos per nepaprastą radiją START FM tiesioginiame eteryje paprasta laida “Liūdesys” tiesiog su paprastu biču su Paul Newermind. Žmonės kalba, jis mėgsta paverkti kai groja liūdna muzika.  Šį kartą be svečių.

***

2017.09.27 Pirmas svečias šį “LIŪDESIO” sezoną, jau šį trečiadienį nuo 21 valandos  per START FM.  Studijoje kalbinsim, o po to paprašysim parinkt liūdesnių dainų tamsios muzikos selektoriaus ir melomano- Adomo Laukaičio aka SAVAGE  Laukia liūdnas vakaras.

***

2017.09.20 Sveiki! Kaip ir praėjusį sezoną taip ir šį, liūdną ir kitokią gražią muziką tiesioginiame eteryje su Paul Newermind girdėsite kiekvieną trečiadienį nuo devintos iki vienuoliktos valandos vakaro. O kas antrą trečiadienį stengsimės pasikviesti po svečią, kuris, Jums gerbiami klausytojai, papasakos ir pagros ką nors įdomaus iš savo muzikos kolekcijos. Beje, kad būtų įdomiau, ateinantį sezoną plėsime liūdnų svečių ratą, todėl į studiją kviesime ne tik profus dj selektorius, bet ir melomanus bei kitokius visokio plauko muzikos artistus. Tikiuosi bus liūdna. Iki ryt!

***

2017.06.07 Tiems kam linksma ateina geros dienos, “Liūdesys” iki pat rudens iškeliauja atostogų. Ta proga rytoj nuo 21 valandos per START FM  Paul Newermind gyvame eteryje pavarys atsakomojo liūdesiuko. Na, o vasarą šitoje ašarų pakalnėje karaliaus geriausių “Liūdesių” kartojimai. RIP.

***

2017.05.31 Marijampolės liūdesio dienos tęsiasi. Rytoj, trečiadienį, nuo 21 valandos START FM studijoje liūdna muzika dalinsis antroji legendinio marijampoliečių dj dueto Doomoo Studio pusė, bei muzikinio susivienijimo Pleasures in Measures dalininkas – Kęstutis Katilius aka Johnny Cosmos.

Te, te ir dar kartą te!!!

***

2017.05.24 Kol lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba dar nepasodino mūsų laidos į kalėjimą, bandom taisytis… šį trečiadienį nuo 21 valandos START FM studijoje svečiuosis ir liūdesio temą gvildens plačiai Vilniaus undergroudo sluoksniuose žinoma, tiesa, dabar daugiau laiko ne Lietuvoje praleidžianti muzikantė ir selektorė- Eglė Naujokaitytė- Muk. Kviečiame klausyti!!!

***

2017.05.10 Šį trečiadienį nuo 21 valandos  per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind.

***

2017.05.03 Šį trečiadienį nuo 21 valandos START FM studijoje iš savo muzikos kolekcijos liūdesį gros elektroninės muzikos kūrėjas ir selektorius, o taip pat vienas iš legendinio marijampoliečių dj dueto Doomoo Studio narių- Marius Trajanas. Aplodismentai!!!

***

2017.04.26 Šį trečiadienį nuo 21 valandos  per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind.

***

2017.04.19 Šį trečiadienį nuo 21 valandos  per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Be svečių, bet toks pat liūdnas.

***

2017.04.12 Šį trečiadienį nuo 21 valandos START FM studijoje, laidoje “Liūdesys”, viešės tamsių renginių organizatorius ir selektorius- Vaidotas Ambrazaitis, prie dj pulto dar žinomas kaip Polyester. Gerbiamiems radijo klausytojams jis pagros liūdesio iš savo kolekcijos.

***

2017.04.05 Šį trečiadienį nuo 21 valandos START FM studijoje svečiuosis Vytautas Weedska Verseckas. Paprastai jis prie dj pulto groja linksmą salsą ar įvairius tropinius ritmus, bet rytoj radijo laidai pažadėjo visiškai atvirkštinį variantą- bus nusitaikęs į liūdesio temą. Liūdi giminės ir kaimynai!

***

2017.03.22 Rytoj nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Liūdna ir graži muzika prieš miegą.

***

2017.03.15 Rytoj nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys”. Šį kartą gyvai prie liūdnos muzikos poeziją ir ištraukas iš savo naujo romano derins rašytojas Povilas Šklėrius. Nusiteikite lyriškai.

***

2017.03.08 Rytoj, tarptautinę moters dieną, nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Be svečių, bet toks pat liūdnas.

***

2017.03.01 Šį trečiadienį nuo 21 valandos START FM studijoje svečiuosis tikras italas iš Sicilijos, tik jis nekeps picų, o Jums pagros liūdnų plokštelių iš savo kolekcijos. Jis yra Francesco Michele Di Marco,- profesionalus vyno somelje ir prisiekęs muzikos kolekcininkas. Apie vyną ir muziką rytoj “Liūdesyje”. Capito???

***

2017.02.22 Šį trečiadienį nuo 21 valandos per START FM svečio teisėmis prie dj staklių stos ir liūdnų dainų Jums pagros jau visame pasaulyje žinomo didžėjų kolektyvo Baltic Balkan (o taip pat ir Grupė Prostitutė) narys, darbo dienomis kūrybos direktorius, o namuose geras tėvas- Marius Kneipferavičius Marulis. Dar vienas požiūris į liūdesį. Opa!!!!

***

2017.02.15 Kietai gaunasi, šis trečiadienis bus kaip penktadienis, ta proga rytoj nuo 21 valandos per START FM vėl tiesioginiame eteryje turėsime tamsios muzikos svečią. Laidoje savo liūdną kolekciją Jums demonstruos dar vienas S13 bendradarbis ir melomanas – Tadas Švenčionis.

Prieššventinė nuotaika su Švenčioniu!

***

2017.02.08 Rytoj nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Liūdna ir graži muzika prieš miegą. O dar sekantį trečiadienį studijoje ir vėl turėsime svečią.

***

2017.02.01 ečiadienį nuo 21 valandos per START FM ir vėl tiesioginiame eteryje turėsime svečią. Laidoje savo liūdnas plokšteles Jums gros tamsių sintezatorių muzikos guru – Gediminas Usavičius aka Analoginis Polivoksas.  Ich singe eins zwei drei vier!!!!

***

2017.01.25 Trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laidoje “Liūdesys” lankysis ir savo liūdesio vinilus Jums pagros tokių tamsių muzikinių projektų kaip Flesh FlashCutthroatsVilkduja narys, garso režisierius, melomanas ir selektorius- Gediminas aka Patricia Kokett. Bus gražu.


***

2017.01.11 Rytoj nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Liūdna ir graži muzika prieš miegą. O kitą trečiadienį studijoje ir vėl svečias.

***

2017.01.04 Su naujais metais! Valioooooo! Pirmą 2017-tų metų trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laidoje “Liūdesys” lankysis legendinės grupės Dr. Green buvęs vokalistas, kultūros portalo Ore.lt redaktorius, pogrindinės muzikos renginių rengėjas, melomanas ir djus – Domas aka Direktorius. Mūsų laidoje mieliems radijo klausytojams jis sugros savo pirmą ever vinilinių plokštelių miksą. Visiškas ekskliuzyvas! Labai laukiam.

***

2016.12.28 Rytoj nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje  paskutinė 2016-ųjų metų laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Su liūdesiu palydėsim senuosius metus, ir taip pat liūdnai pasitiksim naujus. Visi juk kažkur giliai supranta, kad nieko gero ir kitais metais nebus. :(

***

2016.12.21 Trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laidoje “Liūdesys” lankysis kultūros baro “Kablys” muzikos programų planuotojas, leiblo “Eternia” savininkas, legendinis ir vienintelis nuo bass iki postpunk scenoje grojantis selectorius, bei pats geidžiamiausias Lietuvos radijų svečias – Gytis aka INTAKX. START FM klausytojomas INTAKX specialiai parinks į liūdesio temą taikančių vinilų kokteilį. To negalima praleisti. Garbės žodis.

***

2016.12.14 Rytoj nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Liūdna ir graži muzika prieš miegą. O dar sekantį trečiadienį studijoje ir vėl turėsime svečią. Valio!

***

2016.12.07 Trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys”. Su žadėtu svečiu truputį force major’as gavosi ir kaip gaila bebūtų liūdnos kolekcijos iš jo šį kartą nesulauksim, bet nėra to blogo, kad neišeitų į gerą- prieš miegą liūdnos ir tamsios muzikos gyvai parinks laidos šeimininkas Paul Newermind. Būkit kartu.

***

2016.11.30 Nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Liūdna ir graži muzika prieš miegą. O kitą trečiadienį studijoje ir vėl svečias. Oi laukiam laukiam, mes svetelių laukiam!

***

2016.11.23 Trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys”. Šį kartą laidoje svečiuosis ir studijoje liūdnų plokštelių iš savo kolekcijos gyvai pagros, tamsesnės muzikos mėgėjams puikiai pažįstamas muzikos žurnalistas, melomanas ir dj’us – Paulius Ilius. “Liūdesys” kiekvieną trečiadienio vakarą. Liūdna ir graži muzika prieš miegą.

***

2016.11.16 Trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Graži muzika prieš miegą. O dar sekantį trečiadienį pagaliau studijoje turėsime svečią, kuris pasidalins savo asmenine liūdesio patirtimi. Stay tuned!

***

2016.11.09 Trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul NewermindLiūdesys – nuotaika (emocija), pasireiškianti nepasisekimo, nepalankios padėties, praradimo jausmu. Liūdintys žmonės dažnai būna nekalbūs, neenergingi, linkę laikytis nuošalėje. Liūdesys laikomas laimės priešingybe, ir panašus arba tapatinamas su sielvartu, melancholija, širdgėla. Filosofas Benedict de Spinoza liūdesį yra apibūdinęs kaip „asmens persikėlimą iš didelės tobulybės į mažesnę“.

***

2016.10.26 Kaip jau tapo įprasta, trečiadienio vakarą klausydami “Liūdesio” per Start FM dideliame skausme liūdi žmona ir vaikai.  Muzikiniu kokteiliu studijoje rūpinasi Paul Newermind. Kviečiame įsijungti!

***

2016.10.19 Rytoj nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laidoje “Liūdesys” Jus liūdins Paul Newermind. Jei dar nežinojote, trečiadienio vakarus skiriame liūdnai ir kitokiai už sielos griebiančiai muzikai.

***

2016.10.12 Sveiki! Nors pirmadienis, bet jau liūdna, todėl norisi priminti, kad artėjančio trečiadienio vakarą nuo 21 iki 23 valandos Jus muzikiniais kūriniais Start FM eteryje dar labiau liūdins Paul Newermind.

***

2016.10.05 Neprabėgo nei du metai,  o į START FM eterį ima ir sugrįžta Paul Newermind.  Nuo rytojaus (10.05) “Liūdesio” mixai transformuojasi į radijo laidą, kuri lankys Jus kiekvieną trečiadienio vakarą 21-23 val.  per START FM. Laidos prioritetas- liūdna muzika, kviestiniai svečiai ir ašarų upeliai.