Liūdesys

2017.05.10 Šį trečiadienį nuo 21 valandos  per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind.

***

2017.05.03 Šį trečiadienį nuo 21 valandos START FM studijoje iš savo muzikos kolekcijos liūdesį gros elektroninės muzikos kūrėjas ir selektorius, o taip pat vienas iš legendinio marijampoliečių dj dueto Doomoo Studio narių- Marius Trajanas. Aplodismentai!!!

***

2017.04.26 Šį trečiadienį nuo 21 valandos  per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind.

***

2017.04.19 Šį trečiadienį nuo 21 valandos  per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Be svečių, bet toks pat liūdnas.

***

2017.04.12 Šį trečiadienį nuo 21 valandos START FM studijoje, laidoje “Liūdesys”, viešės tamsių renginių organizatorius ir selektorius- Vaidotas Ambrazaitis, prie dj pulto dar žinomas kaip Polyester. Gerbiamiems radijo klausytojams jis pagros liūdesio iš savo kolekcijos.

***

2017.04.05 Šį trečiadienį nuo 21 valandos START FM studijoje svečiuosis Vytautas Weedska Verseckas. Paprastai jis prie dj pulto groja linksmą salsą ar įvairius tropinius ritmus, bet rytoj radijo laidai pažadėjo visiškai atvirkštinį variantą- bus nusitaikęs į liūdesio temą. Liūdi giminės ir kaimynai!

***

2017.03.22 Rytoj nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Liūdna ir graži muzika prieš miegą.

***

2017.03.15 Rytoj nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys”. Šį kartą gyvai prie liūdnos muzikos poeziją ir ištraukas iš savo naujo romano derins rašytojas Povilas Šklėrius. Nusiteikite lyriškai.

***

2017.03.08 Rytoj, tarptautinę moters dieną, nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Be svečių, bet toks pat liūdnas.

***

2017.03.01 Šį trečiadienį nuo 21 valandos START FM studijoje svečiuosis tikras italas iš Sicilijos, tik jis nekeps picų, o Jums pagros liūdnų plokštelių iš savo kolekcijos. Jis yra Francesco Michele Di Marco,- profesionalus vyno somelje ir prisiekęs muzikos kolekcininkas. Apie vyną ir muziką rytoj “Liūdesyje”. Capito???

***

2017.02.22 Šį trečiadienį nuo 21 valandos per START FM svečio teisėmis prie dj staklių stos ir liūdnų dainų Jums pagros jau visame pasaulyje žinomo didžėjų kolektyvo Baltic Balkan (o taip pat ir Grupė Prostitutė) narys, darbo dienomis kūrybos direktorius, o namuose geras tėvas- Marius Kneipferavičius Marulis. Dar vienas požiūris į liūdesį. Opa!!!!

***

2017.02.15 Kietai gaunasi, šis trečiadienis bus kaip penktadienis, ta proga rytoj nuo 21 valandos per START FM vėl tiesioginiame eteryje turėsime tamsios muzikos svečią. Laidoje savo liūdną kolekciją Jums demonstruos dar vienas S13 bendradarbis ir melomanas – Tadas Švenčionis.

Prieššventinė nuotaika su Švenčioniu!

***

2017.02.08 Rytoj nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Liūdna ir graži muzika prieš miegą. O dar sekantį trečiadienį studijoje ir vėl turėsime svečią.

***

2017.02.01 ečiadienį nuo 21 valandos per START FM ir vėl tiesioginiame eteryje turėsime svečią. Laidoje savo liūdnas plokšteles Jums gros tamsių sintezatorių muzikos guru – Gediminas Usavičius aka Analoginis Polivoksas.  Ich singe eins zwei drei vier!!!!

***

2017.01.25 Trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laidoje “Liūdesys” lankysis ir savo liūdesio vinilus Jums pagros tokių tamsių muzikinių projektų kaip Flesh FlashCutthroatsVilkduja narys, garso režisierius, melomanas ir selektorius- Gediminas aka Patricia Kokett. Bus gražu.


***

2017.01.11 Rytoj nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Liūdna ir graži muzika prieš miegą. O kitą trečiadienį studijoje ir vėl svečias.

***

2017.01.04 Su naujais metais! Valioooooo! Pirmą 2017-tų metų trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laidoje “Liūdesys” lankysis legendinės grupės Dr. Green buvęs vokalistas, kultūros portalo Ore.lt redaktorius, pogrindinės muzikos renginių rengėjas, melomanas ir djus – Domas aka Direktorius. Mūsų laidoje mieliems radijo klausytojams jis sugros savo pirmą ever vinilinių plokštelių miksą. Visiškas ekskliuzyvas! Labai laukiam.

***

2016.12.28 Rytoj nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje  paskutinė 2016-ųjų metų laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Su liūdesiu palydėsim senuosius metus, ir taip pat liūdnai pasitiksim naujus. Visi juk kažkur giliai supranta, kad nieko gero ir kitais metais nebus. :(

***

2016.12.21 Trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laidoje “Liūdesys” lankysis kultūros baro “Kablys” muzikos programų planuotojas, leiblo “Eternia” savininkas, legendinis ir vienintelis nuo bass iki postpunk scenoje grojantis selectorius, bei pats geidžiamiausias Lietuvos radijų svečias – Gytis aka INTAKX. START FM klausytojomas INTAKX specialiai parinks į liūdesio temą taikančių vinilų kokteilį. To negalima praleisti. Garbės žodis.

***

2016.12.14 Rytoj nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Liūdna ir graži muzika prieš miegą. O dar sekantį trečiadienį studijoje ir vėl turėsime svečią. Valio!

***

2016.12.07 Trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys”. Su žadėtu svečiu truputį force major’as gavosi ir kaip gaila bebūtų liūdnos kolekcijos iš jo šį kartą nesulauksim, bet nėra to blogo, kad neišeitų į gerą- prieš miegą liūdnos ir tamsios muzikos gyvai parinks laidos šeimininkas Paul Newermind. Būkit kartu.

***

2016.11.30 Nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Liūdna ir graži muzika prieš miegą. O kitą trečiadienį studijoje ir vėl svečias. Oi laukiam laukiam, mes svetelių laukiam!

***

2016.11.23 Trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys”. Šį kartą laidoje svečiuosis ir studijoje liūdnų plokštelių iš savo kolekcijos gyvai pagros, tamsesnės muzikos mėgėjams puikiai pažįstamas muzikos žurnalistas, melomanas ir dj’us – Paulius Ilius. “Liūdesys” kiekvieną trečiadienio vakarą. Liūdna ir graži muzika prieš miegą.

***

2016.11.16 Trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul Newermind. Graži muzika prieš miegą. O dar sekantį trečiadienį pagaliau studijoje turėsime svečią, kuris pasidalins savo asmenine liūdesio patirtimi. Stay tuned!

***

2016.11.09 Trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laida “Liūdesys” su Paul NewermindLiūdesys – nuotaika (emocija), pasireiškianti nepasisekimo, nepalankios padėties, praradimo jausmu. Liūdintys žmonės dažnai būna nekalbūs, neenergingi, linkę laikytis nuošalėje. Liūdesys laikomas laimės priešingybe, ir panašus arba tapatinamas su sielvartu, melancholija, širdgėla. Filosofas Benedict de Spinoza liūdesį yra apibūdinęs kaip „asmens persikėlimą iš didelės tobulybės į mažesnę“.

***

2016.10.26 Kaip jau tapo įprasta, trečiadienio vakarą klausydami “Liūdesio” per Start FM dideliame skausme liūdi žmona ir vaikai.  Muzikiniu kokteiliu studijoje rūpinasi Paul Newermind. Kviečiame įsijungti!

***

2016.10.19 Rytoj nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje laidoje “Liūdesys” Jus liūdins Paul Newermind. Jei dar nežinojote, trečiadienio vakarus skiriame liūdnai ir kitokiai už sielos griebiančiai muzikai.

***

2016.10.12 Sveiki! Nors pirmadienis, bet jau liūdna, todėl norisi priminti, kad artėjančio trečiadienio vakarą nuo 21 iki 23 valandos Jus muzikiniais kūriniais Start FM eteryje dar labiau liūdins Paul Newermind.

***

2016.10.05 Neprabėgo nei du metai,  o į START FM eterį ima ir sugrįžta Paul Newermind.  Nuo rytojaus (10.05) “Liūdesio” mixai transformuojasi į radijo laidą, kuri lankys Jus kiekvieną trečiadienio vakarą 21-23 val.  per START FM. Laidos prioritetas- liūdna muzika, kviestiniai svečiai ir ašarų upeliai.