PLAY

PLAY

Liūdesys

Liūdesys

LIŪDESYS // trečiadieniais nuo 21 iki 23 val.

Paul Newermind ir jo muzikinės pasakos prieš miegą.

Liūdesys Liūdesys

***

LAIDŲ ARCHYVAS

2018.06.06 Atėjo vasara ir laiko liūdėti lieka vis mažiau, todėl rytoj baigsime „Liūdesio” sezoną. Na, o paskutinėje laidoje atiduosime duoklę laidos klausytojui Vyteniui, kuris ištikimai klauso mūsų muzikos dar nuo „buterbroadcasto” laikų. Specialiai „liūdesiui” jis sukalė vertą dėmesio miksą, tad jo ir paklausysime. Beje, Vytenio pavyzdžiu gali pasekti visi klausytojai- laukėme ir toliau laukime Jūsų muzikos. Ačiū, kad buvot kartu, neliūdnos Jums vasaros ir susitiksim rudenį. Kūrybinis laidos kolektyvas myli Jus!

***

2018.05.30 Šį trečiadienį į „Liūdesio” laidą atvyks legendinis dj’us ir renginių bei festivalių organizatorius – Žilvinas Noruišis. Pasėdėsim, apie gyvenimą pakalbėsim ir liūdesio paklausysim.

***

2018.05.23 Rytoj ir vėl šeimininko Newer mind eilė Jūs paliūdint. Nepamirškit į(š)sijungti.

***

2018.05.16 Rytoj, trečiadienį, į START FM studiją specialiu liūdesio reisu tiesiai iš Londono atskris grafikos dizaineris, o taip pat garso ir video menininkas- Tomas Jefanovas. Jei kas atsimena tai Tomas dalyvavo su Vilniaus legendiniais Fresh Rice Crew, o jei kas neatsimena tai laidoje priminsim, iš naujo susipažinsim, liūdesį kartu pamilsim. Ir dar apie dabartinę veiklą pabazarinsim. Yo!

***

2018.05.09 Rytoj vakare liūdesys su Newer mind. Tiesiog.

LIŪDESYS // trečiadieniais nuo 21 iki 23 val.  Paul Newermind ir jo svečių muzikinės pasakos prieš miegą.

***

2018.05.02 Kodėl liūdi dj’ai jau visi beveik žinome, o kodėl liūdi vj’ai nė nepagalvojame. Gerai, kad rytoj, trečiadienį, į START FM studiją atvyks video vaizdų menininkas – Vytautas Narbutas aka Vytas Realtime ir galėsim viską išsiaiškinti.

***

2018.04.25 Trečiadienį vakare liūdesio knygą studijoje vartys ir taip balandžio mėnesio liūdesius pabaigs pats laidos patriarchas – Newer mind. Kviečiame įsijungti radijo imtuvą.

***

2018.04.11 Rytoj, trečiadienį, į START FM studiją užsuks nuo senų laikų trip hopo vinilus Vilniaus vakarėliuose sukantis ir liūdesio muziką kolekcionuojantis – Artūras Kirslys aka Sleeper. Bus liūdna.

***

2018.04.04 Šį trečiadienį nuo 21 valandos „Liūdesio” laidą aplankys ir savo muzikiniu liūdesiu, bei mintimis su radijo klausytojais pasidalins trumpam į Tėvynę sugrįžusi, šiuolaikinė kūrėja, grafikė, tattoo meistrė ir  tamsos profesionalė- Eglė Tamulytė- Shaltmira. Welcome to the dark side!!!

***

2018.03.21 Rytoj nuo 21h į studiją atkeliaus dėdė „Liūdesys” su savimi jis atsives garbų svečią Justą, kuris buvo Freshas o dabar yra TavoTėvoTėvai. Kam spalvotą, kam bespalvį svečias dalins liūdesį lyg pagalvį.

***

2018.03.07 Vienišas vilkas Newer mind rytoj ir vėl „Liūdesio” studijoje gros Jums liūdną muziką. Kviečiame prisijungti ir paliūdėti kartu.

***

2018.02.28 Po vasario mėnesio netikėto svečių pliūpsnio „Liūdesio” studijoje, rytoj trumpam į ašarų pakalnę sugrįš nepelnytai pamirštas laidos šeimininkas Newer mind. Per šalčius prisikaupė daug liūdesio, tai reikia išsilieti.

***

2018.02.21 „Liūdesyje” vasario mėnesį ir toliau sninga svečiais. Rytoj START FM studijoje apsilankys ir liūdesio pabarstys, klubinėtojų garbinamos vakarėlių serijos „Smala” vienas organizatorių ir grojikų, taip pat didžėjų komandų „12 inčų po žeme”, bei „Siaubas” narys – Simas Slabačiauskas. Taip ir gyvenam.

LIŪDESYS // trečiadieniais nuo 21 iki 23 val. Paul Newermind ir jo svečių muzikinės pasakos prieš miegą.

foto: Morkfoto

***

2018.02.14 Meilės dieną liūdesiu į START FM radijo klausytojų širdis pasibels Lietuvos eksperimentinio garso ir meno scenos ambasadorius, o taip pat nepamirštamų perfomansų atlikėjas ir nepailstantis renginių organizatorius – Armantas Gečiauskas – Arma. Oooooo taip!

***

2018.02.07 Šį trečiadienį nuo 21 valandos į START FM studiją paliūdint radijo klasytojus užsuks Lietuvos dj scenos veteranas ir ilgametis muzikinio susivienijimo minimal.lt narys- Milvydas Kezys aka Samuel Tange. Sakė, vinilams vežti samdosi autopriekabą, tad belieka pasirūpinti nosinaitėmis liūdesio ašaroms nusausint ir viskas bus gerai. Iki ryt!

***

2018.01.31 Kartais taip nutinka, kad vidury savaitės ateina šventė. Nesvarbu, kad ji liūdna, bet vis tiek šventė. Rytoj ir vėl studijoje turėsim svečią! Nuo 21 valandos START FM radijo eteryje liūdesį po kaulelį narstys ir liūdnos muzikos pamiksuos Lietuvos undergroundo scenos Tėvas, kultūros žurnalo ir internetinio portalo “Ore” idėjos autorius ir pirmasis redaktorius, legendinio fanzino “KoksNorsKelias” leidėjas, o taip pat viešųjų ryšių specialists ir profesionalus gidas – Jonas Oškinis-Gonzikas. Kviečiame prie ekranų!

***

2018.01.17 Šį trečiadienį nuo 21 valandos per START FM išpuola liūdesio šeimininko diena, kas reiškia, kad prie dj pulto, liūdną muziką visaip dėlios Newer mind.

***

2018.01.10 Šį trečiadienį nuo 21 valandos START FM studijoje, pirmą kartą šiais metais svečio rubrikoje, vinilinio liūdesio paserviruos dj pulto veteranas ir audio masteringo profesionalas- Pranas Gudaitais aka Pranza. Kviečiame įsijungti!

***

2018.01.03 Su Naujais Metais! Valioooo! Šį trečiadienį nuo 21 valandos per START FM tiesioginiame eteryje pirmoji 2018-ųjų laida “Liūdesys”. Prie dj pulto, liūdesio kryptimi vairuos tamsos valdovas- Newer mind.

***

LAIDŲ ARCHYVAS 2017 m.

LAIDŲ ARCHYVAS 2016 m.