Kur vakarėlis?

KUR VAKARĖLIS? // Laida nebevyksta. // mykolas@kurvakarelis.com, evaldas@kurvakarelis.com

Kur vakarėlis? – naktinių klajonių gidai, po savo sparnu glaudžiantys visus nakties bastūnus. Pasiklysti su mumis nepavyks. Tik ne šiąnakt.

Kur vakarėlis? Kur vakarėlis?

***

LAIDŲ ARCHYVAS 2017 m.

2017.12.14 Laikrodžių ciferblato rodyklėms pasislinkus ties septinta valanda, radijo imtuvais pasigaukit “Start FM” Radio bangas- dešimtojoje jubiliejinėje Kur vakarėlio? radijo laidoje išgirsite psichodelinės laisvės pripildytą pokalbį su kiek apgaulingu Verslo Klasės vardu prisidengusia komanda- jaunaisiais sostinės diskotekų šokdintojais, į vietinę sceną nužengusiais ne nuo ofiso kėdžių, o tiesiai iš mokyklos suolo.
Nuoširdi pažintis su ‘judėjimo’ pradžia, jos ideologija ir įkvėpimo šaltiniais, bei šviežiai įrašytas Verslo Klasės mixas- jau netrukus.

***

2017.12.07 Prieš akimirką iš LOW HEIGHTS gavom SMS:

“Labas, po pertraukos čia ir vėl mes. Žinau, seniai nerašėm, bet gal susitinkam pasikalbėti? Šį kartą turi šansą išgirsti mus ne tik skrodžiant Islandijos gatve, o visur, kur tik nori. Septintą pareguliuoki radijo bangas ties skaičiumi 94.2 ir pagaliau patvirtinsime, kaip žemos aukštumos skiriasi nuo aukštų žemumų. Taip pat, siųsim linkėjimus iš Start.fm eterio kartu su Kur vakarėlis?

Amžinai Tavo,
Low Heights”

Nepražiopsok- Start FM, 19.00, kartu su Gediminas Losius ir Dovydas Bubliauskas. O rytoj rimta puota- Low Heights: Man Power 12.08 @ Opium club

***

2017.11.23 Keistai miauksėdami jie mums sako: “Nesipriešink, jei kas tave užgautų per dešinį skruostą, atsuk jam ir kitą”. Mes nesipriešindami atsukame kitą ir netikėtai sulaukiame bučkio.

Kaip jau įprasta, ketvirtadienį septintą valandą ausų būgneliai nerimsta, o šį kartą juos glamonės grupės McLoud atstovai, pagarsėję kaip aršios socialinės kritikos ekspertai bei vieninteliai teatrališko komedijinio metalo kūrėjai.

***

2017.11.09 Po savaitę trukusių atostogų, į eterį sugrįžtame su visai netikėta kompanija- trimis patyrusiais Vilniaus naktinio gyvenimo dalyviais, dažniau besisukiojančiais ne klubo šokių aikštelėje, o už jo baro stalo. Alisa, Martyns ir Lukas pažadėjo praskleisti barmeno profesiją gaubiančią skraistę, išduoti savo kišenėse prisikauptas naktinių pamainų istorijas ir priminti, ko niekada nevalia sakyti barmenui, jei nenori išeiti iš vakarėlio blaivas.

***

2017.10.26 Trumpėjant dienoms, gilinsimės į tamsos spalvotyrą, bei bedėliodami naktinio gyvenimo kompoziciją, aptarsime juodą pigmentą. Start FM eteryje juodos spalvos simboliką ir reikšmę nušviesti padės judėjimas, Opium klubo kalendoriuje penktadienį pažymėjęs anglimi – jau trečiąjį sezoną sėkmingai tęsianti Juoduomenė.

***

2017.10.19 Septintą valandą vakaro “Start FM” Radio siustuvai aukštesniais ar žemesniais balsais pasakos apie septynerių metų įsipareigojimą scenai. Prieš naujo, bet jau nostalgiško singlo “Summer We Lost” pristatymą, studijoje vartysime Deeper Upper archyvus, bei klipo įkvėpti, įmantriai judėsime prie Kur vakarėlis? mikrofonų.

***

2017.10.12 Vos pargrįžęs iš saulėtosios Ispanijos, kurioje ispanams dainavo jų gimtąja kalba, Parranda Polarkaravanas stabtels ir Kur vakarėlis? studijoje.

Tarp radijo bangomis sklindančių šiltų kumbijos muzikos garsų, Adomas Koreniukas ir Jonas Narbutas į eterį paleis pasakojimą apie savo paskutiniojo turo koncertus Madrido ir Barselonos publikai, o nekantriausiems klausytojams išduos ko laukti kitą savaitę, kuomet ant scenos žengs apsiginklavę dūdomis ir dar platesniu perkusinių arsenalu.

***

2017.10.05 Trečioje Kur vakarėlis? laidoje į radijo bangas transformuosime Matas Aerobica pasakojimus ir, kaip labiausiai mėgstame, kiek iš anksto pradėsime švęsti STRCAMP septintmetį – atitinkamai užstalėje su mikrofonu, tostais, prisiminimais bei eksperimentinėmis istorijomis.

***

2017.09.28 Antrojoje Kur vakarėlis? radijo laidoje svečiuojasi Soundwax muzikinio susivienijimo atstovai Quaint ir Lowe. Ketvirtadienio vakarą sutikę užgulti mūsų mikrofonus, jiedu išduos kada ir iš kur išsinarpliojo jų muzikinė karjera, apžvelgs Vilniaus naktinės žaidimų aikštelės taisykles ir pasidalins būsimo pirmo karto Opium’e lūkesčiais. – Deividas Slivinskas ir Algis Želvys.

***

2017.09.21 Jau šiandien “Start FM” radijo bangomis startuoja laida “Kur vakarėlis”. Laidos vedėjai Mykolas ir Evaldas įsipareigoja pranešinėti apie karščiausias savaitgalio naktinių klajonių kryptis.

Kiekvieną ketvirtadienį rūpinsimes, kad klausytojai nepraleistų ateinančio savaitgalio DJ Scenos naujienų, apžvelgsime karščiausius vakarėlių taškus, kalbinsim svečius ir viską vainikuos daug geros elektroninės muzikos.