Kur vakarėlis?

KUR VAKARĖLIS? // Laida nebevyksta. // mykolas@kurvakarelis.com, evaldas@kurvakarelis.com

Kur vakarėlis? – naktinių klajonių gidai, po savo sparnu glaudžiantys visus nakties bastūnus. Pasiklysti su mumis nepavyks. Tik ne šiąnakt.

Kur vakarėlis? Kur vakarėlis?

***

LAIDŲ ARCHYVAS

2018.02.22 Svečiuose – rašytojas, slam poetry karalius ir aktorius Marius Povilas Elijas Martynenko.

***

2018.02.01 Šiai žmonių veiklos sričiai neurologai iki šiol skyrė gana mažai dėmesio. Kol jie bando atsakyti į įvairius klausimus: kaip šokėjai juda erdvėje? kaip jie atlieka žingsnelius? kaip išmokstama sudėtingų judesių?, mes aiškinamės patį įdomiausią – kodėl gi žmonės šoka?

Šiandien, 19 valandą, 94.2 MHz bangomis savo ilgalaikio tyrimo rezultatus pareikšti atkeliauja whypeopledance atstovai, kurie papasakos ir apie pagrindinę savaitgalio šokių dingstį – Layers: Tolouse Low Trax @ Kablys + Club

***

2018.01.18 Palankiai susiklosčius aplinkybėms, Ketvirtadienis nusimato ir vėl ne iš kelmo spirtas. Jis aukštesniais ar žemesniais balsais praskleis juodas užuolaidas, slepiančias Pretty Much duetą, kuris savaitgalį po sparnu glaus Spazio Palazzo.

Galimi Penktadienio scenarijai jums įprastą 7 valandą vakaro jau pažįstamomis 94.2 Mhz bangomis.

***

2018.01.11 Po trumpos žieminės relaksacijos, į Start FM eterį sugrįžta klausytojų pasiilgtas Kur vakarėlis?. Pirmojoje naujų metų laidoje- staigmena iš Londono- tiesiai iš lėktuvo į studiją atvykstanti radijo kolegė, atsidavusi melomanė, rokenrolerė ir manofestivalis.lt festivalių fanatikų būrio narė Gedvilė.

Tiesiogiai apie muzikinius atradimus, emigraciją, vasaros festivalius ir ateities koncertus- 19:00 per Start FM 94.2 MHz.

***

LAIDŲ ARCHYVAS 2017 m.