Kažkas ore

KAŽKAS ORE // Ketvirtadieniais nuo 16 iki 17 val. // fernandamarija@startfm.lt

Laida apie viską – nuo dingusių kosmonautų iki juodosios panteros politinės partijos. Nežinai apie ką eina kalba? Įsijunk, paklausysi.

Kažkas ore

LAIDŲ ARCHYVAS

2018.06.07 Šį ketvirtadienį Kažkas Ore kalbėsiu apie lytį, jos sąvoką ir vietą visuomenėje, o skambės queer hitai- Donna Summer, Village People ir The Rocky Horror Show garso takelis. Įsijunk ketvirtadienį ketvirtą valandą!

***

2018.05.31 Apie psichodelinius narkotikus.

***

2018.05.24 Apie vestuves.

***

2018.05.10 Šįkart šnekėsiu apie Vidurio Rytų karinę ir kultūrinę destabilizaciją, grojaraštyje bus iranietiško ir somalietiško funko. Ketvirtadienį ketvirtą valandą!

/Laidos grojaraštis/

***

2018.05.03 Ketvirtadienį kalbėsiu apie Juodosios Panteros Politinę Partiją- juodaodžių nacionalistų partiją JAV praeito amžiaus šešiasdešimtaisiais. Atitinkamai, grojaraštyje bus to laikotarpio ir tematikos muzikos- The Chi-Lites, Billy Paul, Edwin Starr ir James Brown. Įsijunk ketvirtadienį ketvirtą valandą!

***

2018.04.26 Šįkart šnekėsiu apie beat literatūrinį judėjimą ir jo įtaka JAV ir moderniajai jos kultūrai, o pasakojimą akompanuos to laiko džiazo perliukai: J.J. Johnsonas, Chetas Bakeris ir Miles Davisas. Paklausykite ketvirtadienį ketvirtą valandą!

***

2018.04.19 Pirmoji Kažkas Ore laida bus kosminė. Kalbėsiu apie kosmoso varžybas ir (galbūt) kur nors erdvėje paliktus kosmonautus, o ir grojaraštis bus adekvatus.

***