Jūsų lūpomis

JŪSŲ LŪPOMIS // Kiekvieną antradienį 15 valandą // jusulupomis@startfm.lt

Pokalbiai apie tai, kas svarbu ir aktualu – išsamiai ir nuoširdžiai. Žurnalistikos studentai kalbina įvairius pašnekovus.

Jūsų lūpomis Jūsų lūpomis

***

LAIDŲ ARCHYVAS 2016 m.

2016.05.23 Laidoje „Jūsų lūpomis“ – Gabrielius Liaudanskas-Svaras. Su dainininku kalbėsime apie muzikos reikšmę jo gyvenime, visuomeninę veiklą, projektą „Misija Sibiras“ ir daug kitų įdomybių.

***

2016.05.16 Pirmadienį laidoje „Jūsų Lūpomis“ – komikas Olegas Šurajevas. Olego klausime, kas jo netenkina Lietuvos politikoje, kalbėsime apie socialinius tinklus, humorą ir kitomis įdomiomis temomis.

***

2016.05.02 Pastarosiomis dienomis visuomenės dėmesio centre – produktų kainos. Kodėl į kaimynines šalis apsipirkti traukia vis daugiau šalies gyventojų? Ar visuomenės organizuojamos protesto akcijos pagrįstos ir ar iš tiesų atneš pokyčių Lietuvos prekybos centruose? Laidoje „Jūsų lūpomis“ apie tai diskutuosime su Seimo ekonomikos komiteto pirmininku Remigijumi Žemaitaičiu ir Laisvosios rinkos instituto viceprezidentu Vytautu Žukausku. Įsijunkite START FM pirmadienį, 16 valandą.


***

2016.04.25 Pirmadienį laidoje „Jūsų lūpomis“ – muzikantas Andrius Mamontovas. Buvusio žurnalistikos studento klausime, koks buvo jo pirmasis fotoaparatas, ar dar išvysime jį Eurovizijos scenoje ir dar daug daug įdomybių. Pokalbis su viena ryškiausių Lietuvos muzikos žvaigždžių – 16 valandą per START FM.

***

2016.04.18 Kiek porų batų reikia, norint pėsčiomis apeiti Lietuvą? Kaip socialiniai tinklai pakeitė humorą? Iš ko juokiasi lietuviai? Apie visa tai pirmadienį laidoje „Jūsų lūpomis“ kalbėsimės su pėsčiomis Lietuvą apėjusiu „Humoro klubo“ komiku Mantu Bartuševičiumi. Jau įprastu laiku – 16 valandą per „START FM“.

***

2016.04.11 „Panamos popieriai” – tokia fraze galima apibūdinti tai, kas jau daugiau nei savaitę yra žiniasklaidos dėmesio centre. Ar visuomenės reakcija į paviešintus dokumentus rodo, kad pasaulis nori daugiau skaidrumo? Laidoje „Jūsų lūpomis” apie tai diskutuosime su Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkuDainiumi Radzevičiumi, Transparency International Lietuvos skyriaus vadovu Sergejumi Muravjovu ir buvusiu Lietuvos Valstybinės mokesčių inspekcijos vadovu Modestu Kaseliausku.

***

2016.04.04 Po išpuolių Paryžiuje įtampa tarp Europos Sąjungos šalių vis auga, o prieš porą savaičių Briuselyje įvykdyti teroro aktai situaciją tik dar labiau užaštrino. Ar esame saugūs čia, Lietuvoje? Kodėl terorizmo fone vis labiau priešiškai žiūrima į pabėgėlius? Ar Europos širdyje įsikūrusi džihadistų sostinė?

Apie tai pirmadienį 16 val. laidoje „Jūsų lūpomis“ kalbamės su Rytų Europos studijų centro analitikuLinu Kojala bei buvusiu Valstybės saugumo departamento vadovu Gediminu Grina.

***

2016.03.28 Pasitikite antrąją šv. Velykų dieną su Geležine Lape. Aiškinsimės, koks Lapės tikslas interneto platybėse, kokias knygas ji skaito ir koks politikas ją labiausiai prajuokina. Laidoje „Jūsų lūpomis“ svečiuojasi žmogus su lapės kauke – Arvidas.

***

2016.03.21 Praėjusį pirmadienį Valstybės gynimo taryba nusprendė grąžinti privalomąją karinę tarnybą neribotam laikui. Kas jaunuolius motyvuotų savanoriškai eiti į kariuomenę? Ar kariniai mokymai ugdo patriotizmą? Ko trūksta mūsų krašto gynybai, jog galėtume pasijausti saugūs?

Laidoje „Jūsų lūpomis“ svečiuojasi Seimo narės Marijos Aušrinės Pavilionienės padėjėjas Artūras Rudomanskis ir Lietuvos kariuomenės atstovas, kapitonas Gintautas Ciunis. Diskusija apie krašto gynybą pirmadienį 16 val. per START FM.

***

2016.03.14 Lytinis švietimas – mokyklos ar tėvų pareiga? Ar lytinio ugdymo sistema Lietuvoje yra efektyvi? Kokių žinių apie tai reikėtų suteikti vaikams mokykloje? Ką daryti, jog daugiau nebegirdėtume istorijų apie į šulinį įmestus vaikus? Apie lytinio švietimo padėtį šalyje pirmadienį 16 val. laidoje „Jūsų lūpomis“ diskutuosime su Lietuvos žmogaus teisių centro atstove, manoteises.lt redaktore Jūrate Juškaite, Švietimo ir mokslo viceministre dr. Natalja Istomina ir Seimo konservatorių frakcijos atstove Vilija Aleknaite-Abramikiene.

***

2016.02.29 Pirmasis laidos „Jūsų lūpomis“ pašnekovas – Vilniaus universiteto rektorius Artūras Žukauskas. Jau beldžiamės į jo duris!

***

2016.03.07 Valdančiajai koalicijai neišbrendant iš skandalų, visuomenė vis dažniau išreiškia abejones dėl žiniasklaidos darbo. Viešojoje erdvėje suabejota žiniasklaidos priemonių objektyvumu politinių partijų ir verslo bendrovių atžvilgiu. Apie tai pirmadienį 16 val. laidoje „Jūsų lūpomis“ kalbėsimės su 15min.lt tyrimų skyriaus vadovu Šarūnu Černiausku ir buvusiu Valstybės saugumo departamento direktoriumi, politikos apžvalgininku Mečiu Laurinkumi.