Elektra

ELEKTRA // Šiuo metu laida atostogauja // elektra@startfm.lt

Nei rimta, nei nerimta laida apie įvairaus plauko alternatyviąją muziką.

Elektra

***

LAIDŲ ARCHYVAS

2018.06.13 Šiandien trylikta ir paskutinė šio sezono Elektra. Bus daug sentimentų, liūdesėlių ir gražių atsisveikinimo dainų.

***

2018.06.06 Šiandien 18 valandą studijoje apsilankys linksmuoliai/keistuoliai slemeriai Infestation. Tiksliau du grupės nariai – Vytautas ir Laurynas. Elektra bandys išsiaiškinti, kas yra slam metal, kodėl vokalistai kriuksi bei kada Infestation pradės pardavinėti savo šortus. Kalbėsimės apie praeitį, ateitį, erotinius vaizdo klipus, festivalius ir socialinį kanibalizmą. Bus absurdiška, bus smagu.

***

2018.05.30 18 valandą Elektra pradės ilgą pasakojimą/pasvarstymą apie gyvūnų teises, gyvybę, skausmą, vaikystės traumas ir giminių suvažiavimus. Muzika bus atitinkama.

***

2018.05.16 Šiandien 18 valandą Elektra šaukia visus pavargusius studentus, darbininkus ir bedarbius atsipalaiduoti ir pasvajoti apie vasarą. Gros daug pozityvios ir nelabai energingos muzikos. Monologo tema – muzikos festivaliai.

***

2018.05.02 Elektros trečiasis svečias – Meda Kaunaitė iš Crucial Features. Meda papasakos ką veikia gyvenime, kas įkvėpė kurti, kokios naujienos muzikos fronte. Aptarsim naują Crucial Features EP ir praėjusios savaitės koncertą su Frank Fitts. Šiandien 18 valandą per Start FM.

***

2018.04.25 Kaip ir beveik kiekvieną trečiadienį 18 valandą Elektra ragina įsijungti Start Fm ir kartu nagrinėti vieną ar kitą temą. Šiandien ta tema yra nepatogi muzika. O kas yra nepatogi muzika? Tai kažkas, kas erzina ausis, bet nustot klausytis nepavyksta. Tai nėra universali etiketė, nes kiekvienas į garsus reaguoja skirtingai, bet galbūt mūsų nuomonės sutaps.

***

2018.04.18 Šiandien 18 valandą Elektra dalinsis savo mintimis apie gotišką roką, metalą bei kitus tamsius muzikos žanrus. Bus daug liūdnų dainų ir asmeninių išpažinčių. Klausysimės Bauhaus, The Cure, Siouxsie and the Banshees, Type O Negative, Dead Can Dance ir ne tik.

***

2018.04.04 Kaip ir kiekvieną trečiadienį 18 val. Elektra kviečia išbandyti vis kitą žanrą. Šiandien kartu su muzikantu/interneto žvaigžde Jonu Gustainiu klausysimės stoner rock/metal/doom/sludge bei kalbėsim apie šių dienų aktualijas.

***

2018.03.28 Elektra šią savaitę į studiją kviečia pirmąjį svečią. O svečias atvyksta iš karščiausios ir pavojingiausios Italijos dalies – Sicilijos. Kartu su Andrea Rotili kalbėsimės apie Italijos indie sceną, radiją, jaunimą, Erasmus studijas, muzikos festivalius, ateities svajones, maistą ir tiesiog gyvenimą. Viskas beveik kaip visada – šiandien 18 val.

***

2018.03.21Šįvakar 18 valandą Elektra pasiners į progresyvaus roko bei metalo subtilybes. Bus ir klasikos, ir netikėtumų. Bonus: pasakojimas apie neseniai vykusį Steven Wilson koncertą Briuselyje.

***

2018.02.27 Už lango nežmoniškai šalta ir liūdna, todėl šią savaitę Elektra kviečia klausytis ir šokti pagal linksmą ska/ska-punk/ska-jazz ritmą. Trečiadienį 18 valandą per Start FM.

***

2018.02.21 Antros laidos įrašas.

***

2018.02.14 Pirmosios laidos įrašas.