Diagnozė: jautrumas

2017.11.21 Šioje laidoje žiniomis dalinsis Psichologė Sigita Valevičienė, KNC savanorė ir praktikuojanti psichologė. Kas yra KNC, kuo jis naudingas? Depresija po gimdymo ir nėštumo metu – ne tik moterims, bet ir vyrams? Gydymas, prevencija, priežastys. Nesivystančių ir psichologinių nėštumų patirtys. Kodėl ir kokius pokyčius gali įnešti ne tik pirmas vaikas?

***

2017.11.14 Šįkart išgirsite Jaunimo linijos savanorius. Eglė Labukaitė ir Vilius Neveras pasakos apie tai, kaip veikia jaunimo linija, dalinsis savo patirtimi padedant žmonėms. Taip pat, šioje laidoje, antroje pusėje išgirsite ir “Diagnozė: jautrumas” savanores – Rožę Arbačiauskaitę ir Giedrę Šapranauskaitę, kurios dalinsis savanorystės patirtimi “Diagnozė: jautrumas” iniciatyvoje, aptars nuveiktus darbus ir papasakos kitų smagių ir svarbių dalykų.

***

2017.11.07 Šioje laidoje išgirsite taikomojo teatro režisierę ir “tartumberibu” vadovę Jurgitą Beatričę Rudėnaitę ir Andrių Ūdrą, jaunimo darbuotoją, dirbantį atvirame jaunimo centre – Žalianamis.
Kalbėsime apie tai, kas yra (nėra?) sunkūs ir nepatogūs žmonės bei patirtys. Kaip su tuo išbūti kokybiškai? Kodėl išeiti iš savo saugios erdvės, komforto zonos yra naudinga ir svarbu?
Apie tai ir dar daugiau jau antradienį, 7d., 19val.!
Daugiau informacijos fb: “Diagnozė: jautrumas”

***

2017.10.31 Penkta laida!
Šioje laidoje išgirsite dvi pašnekoves – Jurgitą Skiparienę ir Jurgitą Bagdanavičiūtę. Tema – nerimas, stresas ir panika. Kuo tai skiriasi? Kuo panašu? Kurioje stadijoje užtenka savo paties pagalbos, o kada reikia specialistų? Kokie yra nerimo sutrikimai? Kaip juos gydyti? Visa tai ir dar daugiau išgirsite jau rytoj 31d. 19h!

***

2017.10.24 Ketvirta laida!
Šioje laidoje kalbinsime klinikinį psichologą, vieną iš depresijos gydymo centro įkūrėjų Antaną Mockų, apie depresiją. Kaip ją atpažinti? Kokie požymiai išduoda tai, kad žmogus linkęs į depresiją? Kaip būti šalia žmogaus, kuris serga depresija? Kaip pačiam pasirūpinti nemedikamentiniais gydymo būdais? Apie visa tai ir dar daugiau jau rytoj 24d. 19h!
Plačiau apie mus fb:
Diagnozė: jautrumas

***

2017.10.17 Šįkart svečiuose Augusta Valentukevičiūtė, kuri pristatys
VUSA  programos “BE ETIKEČIŲ” veiklą. Kas yra etiketės? Koks yra gyvenimas su etikete? Kaip jos prigyja ir kuo tai padeda ar kenkia žmonėms? Apie šios programos vertybes, pagarbą žmogaus individualumui, požiūrį ir tikslus jau rytoj 17d. 19h!

***

2017.10.10 Žiniomis dalinsis viešnia Simona Glodenienė, krizių įveikimo centro direktorė. Atsakysime į klausimus apie psichologines krizes. Kuo skiriasi krizė nuo tiesiog blogos dienos? Kada galima padėti sau, o kada jau reikia profesionalios pagalbos? Kaip veikia krizių įveikimo centras? Koks centro tikslas? Kokie specialistai ten dirba? Apie tai išsamiau išgirsite jau rytoj! Junkis 10.10 19h! Kilus klausimams galima rašyti fb: Diagnozė: jautrumas

***

2017.10.03 Socialinė iniciatyva Diagnozė: jautrumas jungiasi į radijo pasaulį ir kviečia jus prisiliesti prie daug kam jautrių temų, kurios susijusios su psichine sveikata. Pirmoje laidoje išgirsite pašnekovę Justiną Stefanovič, vaikų linijos savanorių mokytoją ir “Safe Talk” mokymų lektorę. Kas tie “Safe Talk” mokymai? Kokios problemos kyla vaikams? Kaip mes galime padėti jiems, o gal sau? Į šiuos ir dar daugiau kitų klausimų atsakome laidoje. Išdrįskime kalbėti(s) garsiai. Kodėl? Paklausom… Jau rytoj, spalio 3 dieną 19.00