PLAY

PLAY

Dėžė dėžutėj 2017

Dėžė dėžutėj

DĖŽĖ DĖŽUTĖJ // Kas antrą antradienį nuo 20 iki 22 val. // deze@startfm.lt

Experimental / IDM / Techno muzika kas antrą antradienį nuo 20 iki 22 valandos vakaro per Start FM bangas / http://www.startfm.lt/ / 94,2 FM Vilniuje

Dėžė dėžutėj Dėžė dėžutėj Dėžė dėžutėj

***

LAIDŲ ARCHYVAS 2017 m.

2017.12.13 Artimiausia mūsų laida bus paskutinė šiais metais ir norime ją nuspalvinti nūdienos spalvomis, kurios suteikia impulsui apmąstymams prieš didžiąsias šventes.
Mūsų laidos herojai – Hassokk ir Paulius Dzedulionis kurie nusiteikę artimiau mus supažindinti su artėjančiu Dystopia renginiu ir pasinaudosime proga padiskutuoti apie nerimos būseną ekstremalios muzikos kultūroje.

***

2017.11.28 Artimiausios laidos svečias – Clicklounge ! Tai didžiai išprusęs įvairiuose elektroninės muzikos žanrų rėmuose selektorius, kuris savo grojimais gali nustebinti kiekvieną smalsu ir atradimų nebijanti klausytoją.
Nekantraujame su juo pakalbėti apie dabartinę Opium club veiklą, bei išgirsti įspūdžius iš neseniai įvykusios kelionės po Europą, kurioje jis aplankė žinomas radijo stotis kaip Operator ir Red Light Radio.

***

2017.11.14 Rimti reikalai, rimti žmonės. Ateinančios laidos svečias – Gytis Dubauskas | Interiors . Su juo aptarsime apie Kablys + Club šio sezono aktualijas ir žinoma plačiau atskleisime Labirintas vieno nakties visą schemą, kad būtų sunkiau (ne)pasiklysti.

***

2017.10.24 Pastaruoju metu ieškodami savo laidos muzikinį indentitetą itin retai akcentuojame klubine šokių muziką, esame labiau linkę pasinerti į eksperimentinės muzikos lauką. Šįkart darysime įšimti ir į rytojaus laidą pasikvietėme talentinga juodadarbį – Alex Krell. Šis prodiuseris gali didžiuotis savo visiškai neseniai išleistu EP’u Parallel Seduction, kuris įsikūnijo į vinylo formatą, dėka “Sodai”muzikinės leidyklos palaiminimu. Saliut !

Tikimės, jog mūsų pokalbis su Aleksu inspiruos kitus jaunuosius prodiuseris siekti kūrybinių tolių, nebijant sunkaus darbo, bei jo patarimais padės suvokt savo klaidas arba jų nekartoti. Irr pabaigai Alex Krell yra paruošęs muzikine staigmena, bet mes ją atskleisime laidos metu, taigi įsijunkite Antradienį 20 valandą per Start FM bangas.

***

2017.05.23 Laidos svečias – Nerijus Damaševičius, kitaip dar žinomas kaip SHN pseudonimu, su juo pakalbėjome apie artėjanti šių metų Sūpynės festivalį. Sužinosite kokie laukia pokyčiai, bei naujovės ir kodėl šiais metais festivalis tampa mažesnis, nei lyginant prieš du metus įvykusi festivalį.

***

2017.05.02 Vis pavasarėjančio antradienio vakaro fone kviesime artimiau susipažinti su atlikėju – Girių Dvasios.

Sužinosite visas detales, kas susiję su jo nauju albumu ” Tyla” ir nagrinėsime tematikas, kurios leis suvokti Girių Dvasios supratimą apie miesto ir gamtos santykių simbiozę.

Muzikiniai dvilypiai kontūrai lygiai 20 valandą per Start FM bangas.

***

2017.04. 18 Laidos svečias, vinilinių plokštelių kolekcininkas ir Yaga Gathering festivalio Chill Out scenos kuratorius – Quartz. Pokalbis vystėsi nuo įspūdžių gyvenant Berlyne ir iki pokyčių. kurie nusimato Yagos Gathering festivalyje.
Laidos antra dalis jau buvo kuriama Quartz įtaka, jis sugrojo selekcija iš savo sukauptu vinilinių plokštelių.

***

2017.04.04 Pavargę nuo butinės išminties _ laikas pozityviai agresijai.

Šiandien laidoje svečiuosis ekstremalios muzikos puoselėtojai – “Nekrotarsis” vyrukai, kurie pristatys jų organizuojama penktąjį ” Armageddon Descends” festivalį.

Tuo pačiu pakalbėsime apie šios muzikinės kultūros būseną, filosofiją ir su kokiomis susidūria kontraversijomis socialiniame gyvenime.

***

2017.03.07 Šiandien laida bus įvairi ir savotiškai kontrastinga savo garsais ir istorijomis.
Pristatysime paskutinį Sirius X festivalį ir vėliau kviesime susipažinti su seniai girdėtu selektoriumi Emanuelis Ryklys, kuris laidos antroje dalyje savo muzikine selekcija kurs jaukaus vakaro ritualą prie radijo imtuvų.

***

2017.02.21 Klausytojau! TU gali tai praleisti ir praleisk, jei tau įdomu. Daryk atvirkščiai ir būk neįdomus.

Mūsų rytojaus laidos svečias bus Žilvinas Noruišis, kuris pasidalinsi savo patirtimį ir aštraus proto burtais išsakys savo įžvalgas apie naktinio gyvenimo rinkos ypatumus.

Apie tai jau Antradienį aštuntą valandą vakare.

***

2017.01.10 Šio vakaro laidos svečias – Grad_U !

Dub Techno muzikinio žanro mylėtojams puikiai žinomas vardas, kuris tvirtai stato atmosferinių garsų tiltus tarp gamtos motyvų ir betoninių liekanų, išlikusių po (pseudo)egzistencinių pagirių.

Kalbėsime apie jo kuruojamas leidybines kompanijas Redscale ir Greyscale, tuo pačiu domėsimes apie tai, kas yra maloniau, ar grot iš vinilų, ar atlikti gyvą pasirodymą su savo garsų mašinomis ir t.t

Mes šįvakar būsim kaip niekad smalsus, reikia naudotis proga, kai ateina toks maestro kaip Grad_U

***

LAIDŲ ARCHYVAS 2016 m.