Dėžė dėžutėj

DĖŽĖ DĖŽUTĖJ // Šiuo metu laida atostogauja. // deze@startfm.lt

Experimental / IDM / Techno muzika kas antrą antradienį nuo 20 iki 22 valandos vakaro per Start FM bangas / http://www.startfm.lt/ / 94,2 FM Vilniuje

Dėžė dėžutėj Dėžė dėžutėj Dėžė dėžutėj

***

LAIDŲ ARCHYVAS

2018.05.22 Mūsų laidai artėjantis antradienio vakaras bus paskutinis šį sezoną Start FM studijoje ir ją įprasminsime tema apie šių metų Supynes Festival 2018. Tai vasaros įvykis, kurio labai laukiame ir mums yra smalsu visapusiškai panagrinėti šio festivalio kuriama viziją, todėl Marius Va ir Jaroška pristatys specialią muzikinę programą šiai progai. Supynes reprezentuos ir svečiuose lankysis PPP ir Partyzanai label veidas, visų labai mylimas festivalio rezidentas Mantas T. Partyzanai kuris jums dovanos valanda muzikos iš savo vinylo kolekcijos!
Less is more antradienį 20 valandą per “Start FM” Radio bangas | 94,2 FM Vilniuje.

***

2018.05.08 Saliut! Artėjant vasarai vis labiau tampa aktualūs elektronines muzikos festivaliai ir mum vienas iš jų –Yaga Gathering 2018. Mūsų laidos svečiai bus vieni iš šio festivalio organizatorių komandos, tai Paulius Burakas bei Anton Shoom.Kalbant su jais atsiras puiki galimybė daugiau sužinoti apie šių metų festivalio kuriama konceptą, ateinančius pokyčius ir žinoma naujoves. Nekantriai laukiame ir jau antradienį lygiai 20 valandą tiesiogiai susigirdim iš“Start FM” Radio studijos.

Tuo pačiu laidos antroje dalyje išgirsite Ersha paruošta miksą, kuris bus prisodrintas klasikiniais IDM garsais. Klasika, kuri nemiršta.

***

2018.04.24 Sezonui einant į pabaigą visada reikia vienos laidos, kuri pakeistų mūsų standartinį konceptą.
Pasikvietėm labai talentingą jaunuolį Justą Jelisejevą, kuris  kartu Jaroška žada pratęsti tai kas buvo pradėta Yucatano SPA resorte praėjusį savaitgalį. Tai bus 2 valandų B2B sesija tarp dvejų melomanų ir pokalbis kuruojamas Mariaus Va apie įrašų kolekcijas, išgyvenimus ir įspūdžius jau šiandien 20 valandą per Start FM.
Get to know new faces of Vilnius underground.

***

2018.04.10 Pavasaris po truputi bunda ir pats metas laidoje įsijausti į dub techno muzikinį klimatą, kuris puikiausiai atspindi šio laikotarpio nešama gaivumą. Taigi, mūsų svečias bus projekto Giriu Dvasios autorius – Evaldas Azbukauskas, kuris papasakos apie savo naują albumą „ Gaja“ ir tuo pačiu pasidalins savo muzikine patirtimi,dalyvaujant ir kitose projektuose kaip 101 bei Tamsis. Jau greitai, lauksime jūsų dėmesio antradieni 20 valandą per “Start FM” Radio bangas | 94.2 MHz Vilniuje.

***

2018.03.13 Laidoje apsilankė internetinio radijo platformos „ Palanga Street Radio“ komanda,kuri atskleidė susikūrimo istorijos detales, iššūkius su kuriais tenka susidurti, bei linksmus nuotykius kuriu netrūksta šitoje veikloje. 

***

2018.02.27 Rytoj laidoje į svečio kėdę atsisės abstrakčiu garsų improvizacijos meistras – Arūnas Perliokas. Jis yra paslaptingos „Kaunas ZOO“ judėjimo narys, bei šiuo metu sėkmingai vysto „KOJOS SOPA“muzikinį projektą, kuris neseniai paskelbė savo albumą – ORGANIHUM | Pasiklausyti galite – ČIA – |

Pokalbis su Arūnu, kurio muzikinė patirtis driekiasi nuo jazz’o iki psichodelinės lo-fi muzikos garsų improvizacijų jau antradienį 20 valandą per START FM bangas.

***

2018.02.13 Ateinančios laidos svečias: Andrius Čižauskas a.k.a DNA.

Naujas, bet daug žadantis elektroninės muzikos scenos atlikėjas save orientuojantis į LIVE pasirodymus bei kuriantis savo muziką. Andrius taip pat su kolega Ryčiu Kančiu pradėjo organizuoti vieną renginių seriją pavadinimu:Electronic Lab, su kuria jie skatina nepamiršti kokybiškos elektroninės muzikos Alytuje.

Apie vaikino muziką ir jo idėjas išsiklausinėsime jau antradienį ir taip pat DNA atliks gyvą pasirodymą eterio metu.

***

2018.01.30 Po daugiau negu mėnesio trukmės pertraukos grįžtame į Start FM Radio eterį ir iškart pristatome, jog ateinančios laidos svečias bus Motiejus Ramašauskas | Motas. Tai talentingas atlikėjas, kuris savo analoginių sintezatorių ir skaitmeninių garsynų skambesiais skatina mėgautis jo kūryba. Ir kas dar svarbu, kad tai yra muzikos žurnalistas, rašantis straipsnius Ore.lt ir Music Export Fund MXF tinklalapiuose ir dėl to pokalbis laukia dar įdomesnis, nes aprėpsime ir žurnalistikos tematiką elektroninės muzikos scenoje.
Visas veiksmas prasidės antradienį lygiai 20.00 valandą per Start FM Radio bangas!

***

LAIDŲ ARCHYVAS 2017 m.

LAIDŲ ARCHYVAS 2016 m.