PLAY

PLAY

Bilietų nėra 2015

Bilietų nėra

BILIETŲ NĖRA // Sekmadieniais nuo 22 iki 23 val. // bilietai@startfm.lt

Radijo teatro ir literatūros skaitymų laida.

Bilietų nėra Bilietų nėra

***

LAIDŲ ARCHYVAS 2015 m.

2015.11.29 Mūsų metai pasibaigs lapkričio 29-ąją, nes rytoj girdėsite paskutiniąją 2015-ųjų “Bilietų nėra” laidą. Laukia daug, labai daug aktorių balsų, nesiryžtančių išlipti iš A. Ambraso bei R. Midvikio “Duobės”. Juos nepasiduoti skatins režisierius Paulius Markevičius.


***

2015.11.22

Liuciferis: Vadinasi, tu spręsti negali,
ar myliu aš ką nors ar ne. Tau aiškus
Tik bendras vaizdas, prieš kurį savaime
Lyg sniegas tirpsta smulkesni dalykai.
Kainas: Lyg s n i e g a s? Ką tai reiškia?

Šį vakarą laidoje – Džordžo Gordono Bairono “Kainas”. Vakaro balsai – Indrė Liutkevičiūtė, Marija Petravičiūtė, Paulius Markevičius ir Simonas Dovidauskas.

***

2015.11.15 Skausminga praeitis, ta pati vienatvė, savo vietos gyvenime paieškos ir tarpusavio atstumo naikinimas. Visa tai – penkiose Paolo Giordano romano “Pirminių skaičių vientavė” ištraukose. Tekstus skaito Milda Noreikaitė, Marija Petravičiūtė, Paulius Markevičius, Šarūnas Zenkevičius ir Justas Valinskas.

***

2015.11.08 Iš giliausios Budapešto pogrindžio lindynės, pro pravertas spintos duris į jus ruošiasi pažvelgti buvęs kriminalinio pasaulio Princas – neišsigąskit, jis panašesnis į žvėrį nei į žmogų. Tik tyros mergaitės dėmesys privers jį vėl ištarti žodį, išlįsti į dienos šviesą, nejučia patikėti ateitimi. Bet ar galima ateitis, kuomet praeityje tiek tamsos? Atsakymus rasime vengrų dramaturgo Zsolt Poszgai pjesėje, kurios pasiklausyti kviečiame šį sekmadienį.

Skaito: Šarūnas Zenkevičius, Indrė Liutkevičiūtė, Justas Valinskas, Paulius Markevičius ir Julija Šatkauskaitė.
Rež. Julija Šatkauskaitė.

***

2015.11.01 Prieš šios savaitės radijo teatro ir literatūros skaitymų laidą “Bilietų nėra” siūlome paklausti savęs – ką ryžtumėtės padaryti, norėdami nuslėpti savo ydą? Ir viskas, daugiau apie laidą šiandien nieko ir nesakysime. Na tik tai, jog lapkričio 1-osios kūrinys – Bernhard Schlink romanas “Skaitovas”. Ir dar – ištraukas skaito aktoriai Milda Noreikaitė, Paulius Markevičius ir Šarūnas Zenkevičius.

***

2015.10.25 Kai kas sako, jog iš koto verčia tokios knygos, kurias perskaičius užeina noras, kad tie autoriai būtų tavo geriausi draugai, ir kad galėtum jiems paskambinti, kada tik įsigeisi. Rytoj mes netiesiogiai skambinsim autoriui J.D.Salinger, pagal kurio romaną “Rugiuose prie bedugnės” šios savaitės radijo spektaklį kūrė aktoriai Indrė Liutkevičiūtė, Milda Noreikaitė, Marija Petravičiūtė, Simonas Dovidauskas, Justas Valinskas, Vygandas Vadeiša ir Šarūnas Zenkevičius. Spektaklio režisierius – Paulius Markevičius.

***

2015.10.18 Šį sekmadienį “Bilietų nėra” kviečia jus atleisti savo vadeles ir pasiduoti beprotiškam, iškvaišusiam, bopo ritmu besisupančiam didžiajam Keliui.

Šios laidos vairuotoja Julija Šatkauskaitė įrašą vežiojosi ir gludino besibaladodama vingiuotais Pietų Europos keliukais – tad siunčia jį jums kartu su saulėtais linkėjimais iš Atlanto uostų ir paplūdimių.

Aktoriai Justas Valinskas, Paulius Markevičius ir Simonas Dovidauskas pasiims jus kartu ieškoti vizijų, mergaičių ir tikrųjų perlų, kurie randami pakelės valkatų kišenėse ir New Orleano nuotekų grioviuose!

Spalio 18 d. 22.00 StartFM eteryje radijo spektaklis pagal Jack Kerouac romaną “Kelyje”.

***

2015.10.11 Internetinėje spaudoje rašoma, kad spalio 11 d. 22 valandą radijo stoties “Start FM” eteryje galėsite girdėti ištraukas iš Keno Kesey knygos “Skrydis virš gegutės lizdo”. Tai neabejotinai tiesa! Juk “Bilietų nėra” grįžta į eterį.

Mes savo ruožtu primename, kad spalio 11 diena yra šis sekmadienis ir minėtos radijo stoties galite klausytis 94.2 Mhz dažniu, jei esate Vilniuje bei http://www.startfm.lt, jei esate kur nors kitur.

Laidą kuria aktoriai Milda Noreikaitė, Simonas Dovidauskas, Šarūnas Zenkevičius ir Paulius Markevičius.