PLAY

PLAY

Autsaideriai 2017

Autsaideriai

AUTSAIDERIAI // Kas antrą antradienį nuo 20 iki 22 val. // autsaideriai@gmail.com

Diskžokėjų duetas “Autsaideriai” pristato nepopuliarių dainų popuri. Nuo garažinio roko iki psichobilio, nuo šiaurinio soul’o iki 50-ųjų ritmenbliuzo, nuo country iki surf’o, nuo rimtų kalbų iki visiškų blevyzgų.

Autsaideriai Autsaideriai

***

LAIDŲ ARCHYVAS 2017 m.

2017.12.19 Ir vėl Autsaiderių liežuviai mataruosis Start FM eteryje, o jų plokštelės suksis ant patefonų. Jau rytoj, tai yra, antradienį, aštuonios nulis nulis vakaro.

Nežinantiems, negirdėjusiems, primename, kad Autsaideriai yra du anachronistiniai mulkiai, galvojantys, kad ko ne visa šiuolaikinė muzika yra verta keliauti tiesiai į šiukšlyną, o, štai, prieš 60 ar 50 metų išleisti įrašai turėtų būti vėl grojami radijo stočių. Vienas iš Autsaiderių, Rimas, neseniai apsilankė viename jaunimo pamėgtame klube ir pastebėjo: “████, kas čia per ███████ groja, ar jūs kurti, ar kas jums, █████, yra? ██████. ████ tik ███████ galima ████ █████ į █████. ██████.”.

***

2017.12.05 Šiandien eteryje vėl Autsaideriai, kitaip dar žinomi kaip duetas “Kaip juos galima leisti į radiją”.
Nuo aštuntos valandos vakaro iki egzistencinės krizės.

Intelektualūs pokalbiai apie poeziją, eksperimentinis folkas, aštri kultūros kritika, socialinės įžvalgos ir taip toliau ir panašiai.

***

2017.11.21 Autsaideriai primena, kad jų eterio dvivalandis išauš jau rytoj (antradienį) pavakarėj, aštuonios valandos ir nulis nulis minučių, per, žinoma, StartFM, 94.2MHz. Kaip ir kiekvieną kartą, bus daug muzikos, garažinio roko iš septintojo dešimtmečio vidurio, kovinio soul’o, kreivo ir riebaus ritmenbliuzo ir vargu ar blaivaus rokabilio, o taip pat, kaip gi be jų, beprasmių blevyzgų.

***

2017.10.31 … kad į eterį šie ulbuonėliai lįs jau rytoj, antradienį, 8 valandą vakaro, nulis nulis minučių.
Paruošėm baisių gabalų, nes helovynas. Šiurpu!

***

2017.10.18 Nuo šio antradienio, kas antrą savaitę, Start FM eteryje kalbės bei įrašus gros diskžokėjų komanda “Autsaideriai”. Tikėkitės senesnių, purvinesnių, riebesnių garsų. Nuo garažo iki northern soul, nuo rokabilio iki gospelo.

Autsaideriai yra:
* Rimantas Murza – Bukowski Soul Club, vienintelio Lietuvoje į northern soul orientuoto vakaro organizatorius. Džiaugiasi, kad Vilniaus publika vis geriau priima purrrviną 60-ųjų garažą, liūdi, kad dauguma vis dar gerai priima techno ir italo-disco.