Autsaideriai

Autsaideriai

AUTSAIDERIAI // Kas antrą antradienį nuo 20 iki 22 val. // autsaideriai@gmail.com

Diskžokėjų duetas “Autsaideriai” pristato nepopuliarių dainų popuri. Nuo garažinio roko iki psichobilio, nuo šiaurinio soul’o iki 50-ųjų ritmenbliuzo, nuo country iki surf’o, nuo rimtų kalbų iki visiškų blevyzgų.

Autsaideriai Autsaideriai

***

LAIDŲ ARCHYVAS

2018.02.20 Autsaideriai primena, kad jų laida jau rytoj, antradienį, nuo 20 valandos. Visa laida bus dedikuota neanglakalbei muzikai. Egzotika + erotika = .

***

2018.02.06 Mūsų mylimieji ir mylimosios, po praeitos savaitės netikėtumo, Autsaideriai grįžta į eterį rytoj, nuo aštuonių vakaro. Mūsų ausys pasigardžiuos šviežutėliais garsais iš praeitą savaitę išleisto James Hunter Six albumo, Lauryno pasakojimais apie kelionę po tolimąją ir paslaptingąją Lenkiją, gyvenimo būdo ir stiliaus patarimais bei armonikos garsais.
Įsijunkite, prisijunkite.

Bučiniai ir apkabinimai,
Rimas ir Laurynas.

***

2018.01.16 Mielieji, o ar žinote, kas suvienijo abu Autsaiderius, Rimą ir Lauryną? Ogi aistringa meilė country muzikai. Kaip žinoma, toks nusiskundimas Lietuvoje yra priskiriamas rečiausių ligų kategorijai, tad, atradę vienas kitą, šaunieji likimo broliai apsidžiaugė, o apsidžiaugę iškart nusprendė suvienyti plokšteles ir stot į kovą su neigiamais stereotipais apipynusiais šį nuostabų ne tik muzikos, bet ir istorijų pasakojimo žanrą. Kaip jiems ta kova sekasi? Blogai.
Rytojaus Autsaiderių laida per “Start FM” Radio bus skirta būtent country. Pasiruoškit skrybėles.

***

2018.01.02 O ar žinote, kas suvienijo abu Autsaiderius, Rimą ir Lauryną? Ogi aistringa meilė country muzikai. Kaip žinoma, toks nusiskundimas Lietuvoje yra priskiriamas rečiausių ligų kategorijai, tad, atradę vienas kitą, šaunieji likimo broliai apsidžiaugė, o apsidžiaugę iškart nusprendė suvienyti plokšteles ir stot į kovą su neigiamais stereotipais apipynusiais šį nuostabų ne tik muzikos, bet ir istorijų pasakojimo žanrą. Kaip jiems ta kova sekasi? Blogai.
Rytojaus Autsaiderių laida per “Start FM” Radio bus skirta būtent country. Pasiruoškit skrybėles.

 

***

LAIDŲ ARCHYVAS 2017 m.