Autsaideriai

AUTSAIDERIAI // Kas antrą antradienį nuo 20 iki 22 val. // autsaideriai@gmail.com

Diskžokėjų duetas “Autsaideriai” pristato nepopuliarių dainų popuri. Nuo garažinio roko iki psichobilio, nuo šiaurinio soul’o iki 50-ųjų ritmenbliuzo, nuo country iki surf’o, nuo rimtų kalbų iki visiškų blevyzgų.

Autsaideriai Autsaideriai

***

LAIDŲ ARCHYVAS

2018.06.26 Į rytojaus Autsaiderių laidelę dideliems, Rimas žada atsinešti tokios muzikos, kokia turėtų skambėti visuose save gerbiančiuose klubuose. Tuo tarpu Žuvininkas gavo krūvą naujų plokštelių iš užsienio, tai pasiims jas. Ten turbūt irgi bus klubinė muzika.

Autsaideriai Start FM eteryje būna kiekvieną kas antrą antradienį, nuo aštuonių vakaro.

***

2018.06.12 Jūsų Autsaideriai buvo du, praeitą laidą vienas buvo dingęs, bet jau randu. Lauris sėkmingai sugrįžo iš ekspedicijos į atšiauriuosius Molėtus. Kokios įdomios istorijos mūsų laukia? Ar ten gyvena dvigalviai tigrai? Kokie yra keisti ten gyvenančių žmonių papročiai bei ritualai? Ar jie žmogėdros? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus jau rytoj, tai yra antradienį, nuo aštuonių valandų vakaro.


***

2018.05.29 Autsaideriai eteryje, tik šį kartą su vienu Autsaideriu, Rimu, ir dviem svečiais – Dovydu Stalmoku ir Aaron Keane. Kalbėjom apie bet ką ir klausėm gražių muzikų.

***

2018.05.15 Autsaideriai rytoj kalbės apie ką norės ir pagros gražios muzikos iš įvairių laikų. Rimas žada, kad išgirsite kokią porą visiems labai gerai žinomų atlikėjų nežinomų gabaliukų iš senesnių laikų ir galbūt nustebsite. Taip pat sužinosite, kas per dalykas yra payola ir kas tokiom nesąmonėm užsiima.
Tai, kaip visada, kiekvieną kas antrą antradienį, nuo aštuonių vakaro. Iki greito.

***

2018.05.01 Ne darbo dieną Autsaideriai nedirba, nes radijo eteryje leisti muziką ir kalbėti – ne darbas, o malonumas. Šiandien, kaip ir kiekvieną kas antrą antradienį, Autsaideriai nuo aštuonių vakaro, pasveikins draugus, pagros dainų darbo klasei ir pakalbės nesąmonių, tai gal įsijunkit.

***

2018.04.17 Autsaideriai primena, kad nepamirštumėte pamiršti visas viltis, nes tuoj bus atominis karas. Taip pat, mes eteryje vėl būsim jau rytoj, aštuonios nulis nulis. Lauris žada pasiimti krūvą King Records singliukų, o Rimas gal ir papasakos kokių istorijų apie šitą nuostabią įrašų kompaniją arba apie šiaip ką nors. Įsijunkit.

Visada jūsų,
Autsaideriai Rimas ir Lauris.

https://www.mixcloud.com/Autsaideriai/

 

***

2018.04.03 Kaip ir kiekvieną kas antrą antradienį nuo 20 valandos. Galim kažką žadėti, bet nežadėsim, viską išgirsit patys, tik įsijunkite radijo imtuvus.

 

***

2018.03.20 Autsaideriai nėra kažkokie pankai, todėl rytoj, antradienį, aštuntą valandą vakaro jie eteryje gros ne kažkokį pankroką, o postpanką ir protopanką. Postpunk selekcijos iš, žinoma, šių laikų nepopuliariosios muzikos specialisto Žuvininko, o protopunk, t.y., 60-ųjų garažo – iš Rimo.

Tarpus tarp muzikos užpildys diskusijos apie kintančią tikrumo paradigmą post-post-struktūralizmo kontekste bei trumpas įvadas į vakarų Tibeto meditacijos praktikas.

Visada jūsų mylimukai,
Autsaideriai Rimukas Murziukas ir Lauriukas Dapšiukas.

***

2018.03.06 Autsaideriai šįvakar nuo aštuonių vakaro. Kaip visada, jūsų ausis malonins beprasmės blevyzgos ir durni bambėjimai, atmiežti gera muzika iš žilos senovės. Arba plikos naujovės. Kaip kada.

***

2018.02.20 Autsaideriai primena, kad jų laida jau rytoj, antradienį, nuo 20 valandos. Visa laida bus dedikuota neanglakalbei muzikai. Egzotika + erotika = .

***

2018.02.06 Mūsų mylimieji ir mylimosios, po praeitos savaitės netikėtumo, Autsaideriai grįžta į eterį rytoj, nuo aštuonių vakaro. Mūsų ausys pasigardžiuos šviežutėliais garsais iš praeitą savaitę išleisto James Hunter Six albumo, Lauryno pasakojimais apie kelionę po tolimąją ir paslaptingąją Lenkiją, gyvenimo būdo ir stiliaus patarimais bei armonikos garsais.
Įsijunkite, prisijunkite.

Bučiniai ir apkabinimai,
Rimas ir Laurynas.

***

2018.01.16 Mielieji, o ar žinote, kas suvienijo abu Autsaiderius, Rimą ir Lauryną? Ogi aistringa meilė country muzikai. Kaip žinoma, toks nusiskundimas Lietuvoje yra priskiriamas rečiausių ligų kategorijai, tad, atradę vienas kitą, šaunieji likimo broliai apsidžiaugė, o apsidžiaugę iškart nusprendė suvienyti plokšteles ir stot į kovą su neigiamais stereotipais apipynusiais šį nuostabų ne tik muzikos, bet ir istorijų pasakojimo žanrą. Kaip jiems ta kova sekasi? Blogai.
Rytojaus Autsaiderių laida per “Start FM” Radio bus skirta būtent country. Pasiruoškit skrybėles.

***

2018.01.02 O ar žinote, kas suvienijo abu Autsaiderius, Rimą ir Lauryną? Ogi aistringa meilė country muzikai. Kaip žinoma, toks nusiskundimas Lietuvoje yra priskiriamas rečiausių ligų kategorijai, tad, atradę vienas kitą, šaunieji likimo broliai apsidžiaugė, o apsidžiaugę iškart nusprendė suvienyti plokšteles ir stot į kovą su neigiamais stereotipais apipynusiais šį nuostabų ne tik muzikos, bet ir istorijų pasakojimo žanrą. Kaip jiems ta kova sekasi? Blogai.
Rytojaus Autsaiderių laida per “Start FM” Radio bus skirta būtent country. Pasiruoškit skrybėles.

 

***

LAIDŲ ARCHYVAS 2017 m.