Atmosfera

ATMOSFERA // Ketvirtadieniais nuo 21 val. // atmosfera@startfm.lt

Atmosfera – laida, skirta apžvelgti lokalines alternatyvios muzikos scenas.

Audronaša Atmosfera

***

LAIDŲ ARCHYVAS 2018 m.

2018.08.02 Po ilgų atostogų „Atmosfera„ vėl skambės “Start FM” Radio bangomis. Šį kartą kalbėsime apie vieną iš įdomiausių šių metų alternatyvios muzikos įrašų – naująjį grupės No Real Pioneers albumą „No real friends“. Studijoje klausysime pasakojimo kaip albumas gimė, gilinsimės į jo tematiką ir sužinosime kokią žinutę jis neša.

Albumą studijoje pristatys ir mintimis dalinsis grupės balsas Gabrielius Baranauskas.

***

2018.02.01 „Audronaša“ – kertinė laida apie metalo muziką Lietuvoje, puikiai žinoma šio žanro mėgėjams ir visiems Start fm klausytojams. Laida skaičiuoja jau 11 eterio metus, tad šia proga nutariau pakalbinti šios laidos vedėjus.

Studijoje kalbėsime apie laidos vedėjų susidomėjimą alternatyviąja muzika, muzikos skonio evoliuciją. Taip pat kalbėsime apie pačios „Audronašos“ šaknis, laidos vedėjai pasidalins kaip vystėsi ir keitėse laida per visus tuos metus.

***

2018.01.11 Žvilgsnis į 2017 metų muziką.

***

2018.01.04 Po ilgos, net 3 savaičių pertraukos, „Atmosfera“ grįžta į radijo imtuvus su įdomiausiais, dar praėjusiais metais, laidoje skambėjusiais projektais. Laidoje, muzikos nusimato daugiau negu kalbų. Kviečiu įsijungti, 2018 m. pradėsime trankiais prisiminimais!

***

LAIDŲ ARCHYVAS 2017 m.