Apie

Start FM – pirmoji ir vienintelė radijo stotis Lietuvoje, grojanti tik nekomercinę muziką. Radijas „nuo-iki“ įgyvendintas be komercinių rėmėjų. Nuo pat įkūrimo 2005 metais negrojame jokios reklamos, nepardavinėjame eterio laiko ir patys neparsiduodame. 2009 metų pabaigoje radijo automatizavimui ir transliacijoms naudojame tik atviro kodo programas.

Start FM grojaraštis sudarytas iš autorinių teisių nevaržomų grupių ir atlikėjų muzikos, kurios leidyba rūpinasi jie patys ar nedideli, ne pelno tikslais veikiantys leidėjai. Eteryje dažniausiai skamba šie muzikos stiliai: alternative, indie, garage, stoner rock, post-rock, instrumental, emohardcore, metal, punk, skareggae, dubhip-hop, downtempo, idm, dubstep.

Start FM yra gyvas radijuje savanoriškai dirbančių žmonių iniciatyva. Kadangi esame Vilniaus universiteto radijas, turime daugiau laisvės eksperimentuoti ir mokytis, visą eterio laiką išnaudodami laisvai žmonių saviraiškai. Start FM programą sudaro laidos, tematika nuo akademinio studentų gyvenimo iki futbolo klubo fanų aktualijų. Start FM vienija įvairių muzikinių bendruomenių narius, socialinius aktyvistus ir šiaip žmones, kurie mėgsta viską daryti patys.

startfm komanda