,,Active citizens” laidoje Z KARTA!

,,Active citizens” laidoje Z KARTA!

Štai ir žiema! Smagu pasitikti paskutinį šių metų mėnesį diskutuojant aktualiomis temomis ir keliant svarbius klausimus. Ar gerai pažįstate savo kaimynus ir juos aplankote? Kokia bendruomenė supa Jus ir ar esate aktyvus pilietis?

Pirmadienį, laidoje Z KARTA svečiuosis programos pasaulinės programos „Active citizens“ koordinatorius Marius Ulozas ir Britų Tarybos programų koordinatorė Eglė Mačiulytė. Kalbėsime apie bendruomeniškumą skatinantį projektą, aptarsime jo tikslus ir pasiektus rezultatus, apie tai, kas yra fasilitatorius ir kas juo gali tapti. Svarstysime, kas yra bendruomenė ir kodėl „Active citizens“ logotipu yra pasirinktas superherojus. Nepamiršime paminėti visame pasaulyje ir Lietuvoje gerųjų bendruomenių projektų pavyzdžių.

Gražaus pirmadienio ir iki susiklausymo eteryje nuo 17:00 valandos!

Jei praleidote laidą, kviečiame klausytis įrašo: https://www.mixcloud.com/zkarta/

Laidą veda Lukas Paškevičius ir Rūta Daildytė

Draugaukime socialiniuose tinkluose – RADIJO LAIDA Z KARTA– rask mus ir nebereikės liūdėti dėl vienos ar kitos praleistos laidos! Sek ir išgirsk visus šio sezono pakartotinius laidų įrašus mixcloud paskyroje! Gražiausias ir šviežiausias akimirkas iš laidos gyvenimo ir kelionių gali rasti socialiniame tinkle  Instagram.

Laida dalinai finansuojama Britų Tarybos programos ,,Active citizens” biudžeto lėšomis. 


 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.