Autsaiderių geroji žinia

Autsaideriai primena, kad jų eterio dvivalandis išauš jau rytoj (antradienį) pavakarėj, aštuonios valandos ir nulis nulis minučių, per, žinoma, StartFM, 94.2MHz. Kaip ir kiekvieną kartą, bus daug muzikos, garažinio roko iš septintojo dešimtmečio vidurio, kovinio soul’o, kreivo ir riebaus ritmenbliuzo ir vargu ar blaivaus rokabilio, o taip pat, kaip gi be jų, beprasmių blevyzgų.

Pamėkit mus feisbuke:
https://www.facebook.com/autsaideriai/

Mixcloude:

Ir šiaip gyvenime.

Visada Jūsų,
Rimas ir Lauris.

“Diagnozė: jautrumas” apie šeimos pagausėjimo iššūkius

Aštunta laida!

Šioje laidoje žiniomis dalinsis Psichologė Sigita Valevičienė, KNC savanorė ir praktikuojanti psichologė. Kas yra KNC, kuo jis naudingas? Depresija po gimdymo ir nėštumo metu – ne tik moterims, bet ir vyrams? Gydymas, prevencija, priežastys. Nesivystančių ir psichologinių nėštumų patirtys. Kodėl ir kokius pokyčius gali įnešti ne tik pirmas vaikas?
Viską išgirsite jau rytoj 21d., 19val.
Daugiau info fb: Diagnozė: jautrumas

„Audronašoje“: ROMUVOS tėvynės ilgesys ir KING DUDE liuciferionizmo įvadas

Šiandien „Audronaša“ tiesioginiame eteryje susisieks su egzotiškojo Izraelio metalinės scenos atstovais ROMUVOS, kurie visai netrukus, gruodžio 2 d., savo muzika džiugins Lietuvos kūtvėlas festivalyje „Vilkų žiema 4“. Kaip suponuoja ROMUVOS pavadinimas, grupės kūryba yra stipriai susijusi su baltų tradicijomis ir tiesiog spinduliuoja pagarba ir meile joms.

Be to, „Audronašos“ klausytojai pagaliau turės galimybę išgirsti JAV apokaliptinio bliuzo pranašo KING DUDE mintis. Daug nuoširdžių pasvarstymų, sveiko humoro ir lyderio naštą – visa tai šiandien „Audronašos“ pokalbio su KING DUDE lyderiu TJ Cowgillu pirmoje dalyje.

Undergroundas gyvas „Audronašoje“, kuri jau 10 metų kiekvieną pirmadienį skamba radijo stoties „Start FM“ (94,2 FM Vilniuje ir www.startfm.lt internetu) tiesioginiame eteryje nuo 20 iki 22 val.

https://www.youtube.com/watch?v=7-pXu35U10g

https://www.youtube.com/watch?v=MpXoQTsIE1s

,,Z KARTA” apie ,,Kontaktų vakarai” ir ,,LIMUN”

Vis sparčiau artėjant šalčiausiam metų laikui, norisi kur nors sušilti. Apie puikią vietą tam padaryti, pirmadienio laidoje “Z KARTA” mums papasakos pagrindinis “Kontaktų vakarai” organizatorius Edvinas Micuta. Naujos pažintys ir įvairios gyvenimiškos istorijos, suvirpins širdį ir sušildys net pačius šalčiausius. Laidos eigoje sužinosime, kaip kilo idėja, šiai iniciatyvai įsikurti, kur viskas vyksta, kokius žmones ten sutiksite ir žinoma, kokiu tikslu iniciatyva atsirado. Pats Edvinas Micuta dalinsis savo patirtimi, apie pirmuosius “Kontaktų Vakarus” ir kaip jie pasikeitė, ir atrodo dabar!

Antroje laidos dalyje, kalbinsime Danielių, kuris save pristato, kaip Jungtinių Tautų organizacijos modelio narį. Iš jo lūpų išgirsime, tiek jo, tiek pačios organizacijos tikslus, kokie sunkumai kamuoja Jungtinių Tautų organizacijos modelį, kokios patirties ir kokių įgūdžių įgysite, prisijungę prie organizacijos veiklos arba jų vykdomuose renginiuose, bei kalba, kuria vyksta užsiėmimai. Belieka tik įsijungti “START FM”, kaip visada, 94,2MHz dažniu, Vilniuje arba mūsų socialines paskyras. Susigirdėsim jau greitai!

Apie iniciatyvą ,,Kontaktų vakarai'' ir LIMUN

Šiandien svečiuose ,,Kontaktų vakarai'' organizatorius – Edvinas Micuta. Antroje laidos dalyje Danielius Kaminski pakalbės apie LIMUN bei jų organizuojamą renginį, kuris vyks šį šeštadienį – Kaune ;) (y) #zkarta #kontaktuvakarai

Posted by Radijo laida Z KARTA on 2017 m. lapkritis 20 d.

 

Šiandien: du vieno žmogaus asmenys

Šį sekmadienį kviečiame klausyti gyvame eteryje kuriamo pasakojimo apie vieną žmogų per du jo asmenis.

Tai – paprastas, aistringas, o kartais ir beviltiškas žmogaus šnektelėjimas su savaisiais “aš” apie gyvenimą dėl buities ir apie buitį dėl gyvenimo. Tai dilgėlėtos žmogaus minčių klajonės, kai pamirštama apie kiekvieno laukiančią pabaigą, tačiau ji nuolat yra jaučiama.

Spektaklio režisierius ir teksto autorius – Gabrielius Zapalskis. Garso režisierius – Raimundas Paulauskas. Vaidmenis kuria Vygandas Vadeiša ir Simonas Dovidauskas.

22.oo StartFM eteryje: 94.2Mhz Vilniuje ir www.startfm.lt

Laidą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.