„Audronašoje“ – pokalbis su NERVOSA

nervosa-vilniuje-2016

„Audronaša“ praeitą savaitę tapo intensyvaus braziliško NERVOSA thrash metalo antpuolio liudininke. Po koncerto „Audronašai“ pavyko prasmukti į užkulisius ir pakalbinti NERVOSA įkūrėją gitaristę Priką.

„Audronaša“ bus dar ir naujienų, artėjančių koncertų gausos apžvalga ir daugybė metalinio gėrio.

Undergroundas gyvas „Audronašoje“, kuri jau 9 metus kiekvieną pirmadienį skamba radijo stoties „Start FM“ (94,2 FM Vilniuje ir www.startfm.lt internetu) tiesioginiame eteryje nuo 20 iki 22 val.

Sekmadienį: genialiai apgailėtinas gyvenimas

Kaip gali koks nors vyras teigti mylįs savo moterį visą gyvenimą, jei jis myli ją tik dieną. Ir tai, tik tada, kai apie ją galvoja. Turi sutikti, kad tai melas. Kas miega, tas nemyli!

Audio spektaklis pagal Robert Schneider romaną “Miego brolis” – šį sekmadienį, 22.00, START FM eteryje.

Režisierė – Julija Šatkauskaitė. Garso režisierius – Raimundas Paulauskas. Vaidmenis kuria Paulius Markevičius, Simonas Dovidauskas, Vygandas Vadeiša ir Julija Šatkauskaitė.

Laidą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.

 

 

Pora Žodžių: Gal lietuviško grime’o?

Šį trečiadienį šiek tiek pakalbėsime apie artėjantį Lietuvos Beatbox Battle bei svečiuose turėsime Erkę, kuris pažadėjo eterio metu paduodi grime’o! Praeitą kartą, kai Erkė buvo laidoje, jis pamušė mūsų laidos live set’o rekordą, kas žino, gal šįkart pagerins savo asmeninį rekordą! Tad nepraleisk ir įsijunk mus nuo 19:00 per StartFM!