Rytoj: muzika plūstanti Venecija

“Man gyvam esant, mano kūnas savo mažytę, baikščią sielą laikė uždaręs savyje tarsi kalinį. Dabar viskas pasikeitė ir apsivertė aukštyn kojoms. Kad ir kas aš dabar būčiau, kad ir kur būčiau, manyje įvyko siaubinga permaina, mano laikas išsivertė išvirkščiai tarsi rankovė. Mano pomirtinė energija, mano mažytis antrasis kūnas dabar buvo linksmas, jaunas ir laimingas keliavo po savo didžiulę žvaigždėtą sielą tarsi po visatą, ieškodamas ten laiko lašų ir vandens lašų. Jam reikėjo auksinės laiko ir amžinybės sankirtos, todėl jis troško gurkšnio Dievo Motinos ašarų, kad pamaitintų savo naująjį “dabar”.”

Jau šį sekmadienį kartu su Milorad Pavič leisimės į metafizinio detektyvo “Antrasis kūnas” klystkelius, kur riba tarp gyvenimo ir mirties nusitrina ir įsuka įvairių laikotarpių herojus į žaismingą transendencijos pažinimo žaidimą.
Spektaklio režisierė – Julija Šatkauskaitė. Garso režisierius – Raimundas Paulauskas. Vaidmenis kuria Simonas Dovidauskas, Laurynas Jurgelis, Pijus Ganusauskas, Eglė Valadkevičiūtė, Julija Šatkauskaitė, Šarūnas Zenkevičius, Vygandas Vadeiša, Marija Petravičiūtė ir Severina Špakovska.

Pirmą spektaklio dalį klausykitės 22.00 StartFM eteryje.

Laidos kūrimą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.

Laidoje ,,Z KARTA” svečiuojasi jaunimo reikalų koordinatorė – Neringa bei jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorė – Liuda

Pirmadienio laidoje girdėsite Neringą Pulauskienę bei Liudą Baslykienę. Kalbėsime apie šiuolaikinio jaunimo įvaizdį, reikšmę, aptarsime kam reikalingi tokie darbuotojai bei kokia jų veikla. O Liuda pakalbės apie labai naudingą projektą niekur nedirbančiam bei nesimokančiam jaunimui – “jaunimo garantijų” iniciatyvą. Susitinkam priešpaskutinį kartą 16:00 valandą per START FM!

squarequick_201691915195332

 

 

„Audronaša“ atgaivins nesenstančią metalo ir pankroko meilę

metalpunk

„Audronaša“ savo klausytojams primins nesenstančią metalo ir pankroko meilę, pasauliui padovanojusią ne vieną naują sunkiosios muzikos žanrą ir gausybę šiandien jau klasika tapusių grupių. Laidoje skambės tiek įkvėpėjų, tiek įkvėptųjų dainos. Turbūt net neverta priminti, kad garsą reikės paleisti maksimaliu režimu.

Be to, „Audronaša“ bus kupina metalinės scenos naujienų.

Undergroundas gyvas „Audronašoje“, kuri jau 9 metus kiekvieną pirmadienį skamba radijo stoties „Start FM“ (94,2 FM Vilniuje ir www.startfm.lt internetu) tiesioginiame eteryje nuo 20 iki 22 val.

Šį vakarą: pasaulio paradoksai

Kantriausio pasaulio žmogaus patarimas, vaistai nuo vienatvės, profesionalių burtininkų vargai ir baimės, įtartinas angelas, mylimosios užduotis, pasimatymas su Venera, keisti mainai tarp apčiuopiamo ir neapčiuopiamo, vaikystė ant šaldytuvo ir įnirtingi skutimosi seansai – Izraelio rašytojo Etgaro Kereto pasakojimuose ribos tarp realaus ir siurrealaus pasaulio išnyksta ir skaitytojas palengva vedamas prie netikėtos atomazgos. Visa tai – jau šį sekmadienį, 22.00, laidoje „Bilietų nėra“. Istorijas iš apsakymų rinkinio „Ilgintis Kisindžerio“ skaito aktoriai Milda Noreikaitė ir Vygandas Vadeiša. Garso režisierius – Raimundas Paulauskas. Skaitymo režisierius – Gytis Kapsevičius.

Laidos kūrimą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.