Šiandien „Audronašoje“: interviu su CENTINEX, SULLEN GUEST studijoje ir AMON AMARTH bei GRAND MAGUS nerimastingas laukimas

centinex-vilniuje-20161202

Sunkiosios muzikos radijo laida „Audronaša“ iš praeitą savaitę įvykusio festivalio „Vilkų žiema 3“ savo klausytojams pargabeno interviu su Švedijos death metalo juodadarbiu Martinu Schulmanu iš CENTINEX.

O į studiją šį vakarą žada užsukti Vilniaus doom metalo kolektyvas SULLEN GUEST, smarkiai atnaujinęs savo sudėtį ir ja jau praeitą šeštadienį pasirodę Kauno publikai klube „Lemmy“. Apie artėjantį koncertą Vilniuje, klube „Metro“, apie permainas grupės sudėtyje ir kitus dalykus papasakos SULLEN GUEST muzikantai.

Tai, kad artėjantį šeštadienį, gruodžio 10 d. į Vilniuje esantį klubą „Loftas“ užsuks Skandinavijos vikingų AMON AMARTH ir GRAND MAGUS drakarai, neverta nė priminti. „Audronaša“ šiandien laidoje leis pasimėgauti šių dviejų grupių nuveiktais darbais.

Undergroundas gyvas „Audronašoje“, kuri jau 9 metus kiekvieną pirmadienį skamba radijo stoties „Start FM“ (94,2 FM Vilniuje ir www.startfm.lt internetu) tiesioginiame eteryje nuo 20 iki 22 val.

Šiandien: Dienos kronoposkopas

Kai batai spaudžia – geras ženklas. Kažkas keičiasi, kažkas kažką mums rodo, kažkas tyliai iškyla prieš mus, iškelia mums klausimą. Todėl pabaisos ir yra tokios populiarios, o dienraščiai eina iš proto dėl dvigalvių veršiukų. Kokios galimybės, koks didžiulio šuolio kitur eskizas!

Laidą girdėsite šiandien 22:00 per Start FM (startfm.lt arba 94,2 Mhz Vilniuje).

Laidą kuria Gytis Kapsevičius, Raimundas Paulauskas, Simonas Dovidauskas ir Marija Petravičiūtė.

Laidą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.

Padėkime vaikams

15310610_10211787995326120_1349585349_n

Labdaros ir paramos fondas VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“, veikiantis antrus metus, sukurtas paremti Lietuvos sutrikusio vystymosi kūdikių namus, vaikų ir suaugusiųjų neįgaliųjų centrus, skurdžiai besiverčiančius senjorus bei nepasiturinčiai gyvenančias daugiavaikes šeimas Lietuvoje.

Mūsų misija – padėti vaikams augti pilnavertiškai, juos paremiant būtiniausiomis priemonėmis.

Mūsų vizija – būti patikimu partneriu organizacijoms, kuriose gyvena artimųjų palikti vaikai, ir tapti apčiuopiamu rėmėju finansinį skurdą išgyvenančioms šeimoms, auginančioms vaikus.

Mūsų pagrindinė vertybė – skaidrumas. Mūsų tikslas – mažinti skurdą organizacijose, kuriuose gyvena artimųjų palikti vaikai, ir pagelbėti stipraus finansinio nepritekliaus kamuojamoms vaikus auginančioms šeimoms, neįgaliesiems bei senjorams.

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms VšĮ ,,Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ kreipiasi į visus geros valios žmones. Organizacija maloniai kviečia dalintis gerumu ir padėti sukurti šventę vargingai gyvenantiems vaikams. Jūsų aukos nuspalvins mažųjų kasdienybę ir padės patikėti stebuklais. Tik su Jūsų pagalba galėsime uždegti vaikučių širdelėse tikėjimo žiburį, pasėti vilties grūdą ir gauti džiaugsmo šypsnį. Gerumu dalintis gera – nelikite abejingi ir padėkite vaikams suteikti bent lašelį laimės. Mažųjų džiaugsmui reikia tiek nedaug – tik Jūsų supratingumo, atjautos ir noro padėti. Šv. Kalėdos – stebuklų metas, tad kurkime stebuklus drauge.

Rekvizitai: VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“, įmonės kodas: 303573887, AB Swedbank b/k 73000, banko sąskaita: LT267300010142143000, PayPal: info@gerumoranka.eu, paskirtyje: (Kalėdinėms dovanėlėms)