04

Dažnai pagalvojam apie abstraktumą slypinti laike, visai tai įvardijame kaip ateities reiškinį, kuris lyg sodrus vynas užlieja kūną ir nesvarumo būsenos pagauti akies vyzdžiai  ištirpsta erdvėje.

Laida „ Dėžė Dėžutėj“ kviečia pajusti šios erdvės kontūrus jau šį antradienį, nes pristatysime vieną konceptualiausių techno muzikos įvykių Lietuvoje, tai Grid : Headless Horseman .

Šiam renginio pristatymui pasikvietėme pagrindinius kaltininkus iš minimal.lt šeimos, tai Endie ir SHN, kuris beje yra visos šeimynos galva ir viso šio judėjimo įkvepėjas

Pakalbėsim apie vakarėlio kontekstą, šios renginių serijos nešama ideologine vėliava elektronines muzikos scenoje, bei anonimiškumą, nes  Headlees Horseman itin slepia savo identitetą kaip asmenybę, todėl bus įdomu išvystyti diskusija : Kodėl taip yra daroma, gal čia taip kuriamas toks sceninis įvaizdis, kad  labiau privilioti klausytojus ?

Tokių ir dar kitokių pasvarstymų bus nemažai, todėl kviečiame įsijungti savo radijo imtuvus antradienį 20 valandą per Start FM bangas .

Svarbu paminėti, jog šito berlynietiško techno skambesio nešėjas verčia naujus baltus puslapius visos Europos scenos padangėje, todėl apie jo unikalumą verta bus ne tik pakalbėti, bei ir išgirsti.

Beje, pati smagiausia dalis laukia laidos antroje dalyje, nes Endie pristatys ir paviešins savo miksą skirta šiam ateinančia įvykiui, kuris jau bus Lapkričio 7 dieną

 

Laida „Dėžė dėžutėj“

Kai tavęs klausia, kur ta paslaptis, kuri tave žadina kiekviena rytą, paskendusios miglos apsuptyje ? Tu nežinai ką atsakyt.. nežinai, nes atsakymas tavęs neišgelbės nuo praeities ir dabarties. Mes, laida „Dėžė Dėžutėj“, ieškosim tik klausimų, kurie neturi atsakymų. Mūsų muzikinė erdvė yra neaprėpiama akies vyzdžių toliais, kalbų aidais ir kasdienybės kapų įšventinimais. Kalbėsim apie elektroninę muziką ir jos kultūrą, kuri yra pasislėpusi už savo šaltu betoniniu sienu. Jausim. Kalbėsim. Klausysimes vienas kito, tai laida „Dėžė Dėžutėj“.